Головна » Архив материалов

Колектив Старосинявської центральної бібліотеки щиро радіє поповненню бібліотечного фонду, адже отримано 41 примірник нових сучасних книжок українських та зарубіжних авторів.

Це художня література, світові бестселери: любовні романи, детективи, фантастика, пригоди, трилери.

Літературу закупили за кошти місцевого бюджету Старосинявської селищної ради.

Всього на бібліотечну систему придбали 169 книжок. ... Читать дальше »

Переглядів: 39 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

Українські розвідники, снайпери та корегувальники вогню для захисту українських земель мають залишатися максимально непомітними. У цьому їм допомагають "кікімори" – маскувальні костюми, що здатні врятувати життя. Вони дозволяють військовим "бути" одночасно і зеленню, і листям, і навіть снігом у зимову пору.

Маючи досвід у плетінні маскувальних сіток та враховуючи важливість і необхідність «кікімор» для наших захисників, працівники відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради (серед яких комунальні заклади «Старосинявська центральна бібліотека», « ... Читать дальше »

Переглядів: 45 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

04 липня 2023 року в читальному залі Старосинявської центральної бібліотеки відбулося навчання для бібліотечних працівників, фахівців Хабів цифрової освіти в межах проєкту «Розвиток спроможності бібліотек-Хабів цифрової освіти», який реалізується Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Associationу співпраці з регіональними відділеннями УБА та обласними бібліотеками України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні ( ... Читать дальше »

Переглядів: 36 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

Видавнича діяльність бібліотеки: фаховість та креативність

Під час війни надзвичайно важливим стало єднання всіх українців для боро ... Читать дальше »

Переглядів: 36 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

Конституція України… Зіткана з сяйва зірок та гомону лісів, скупана в кришталевих струмках та козацькій звитязі, змочена сльозами невільників та обласкана натхненим вітром свободи. Цей дорогоцінний спадок предків покликаний берегти право людини на вільне життя та всебічний розвиток особистості.

28 червня 2023 року в читальному залі комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбувся круглий стіл «Конституція – основний закон нашого життя» до річниці прийняття Конституції України.

... Читать дальше »

Переглядів: 40 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

Стартував другий етап проєкту «Розвиток спроможності бібліотек – Хабів цифрової освіти», який реалізується Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association у співпраці з регіональними відділеннями УБА та обласними бібліотеками України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні ( ... Читать дальше »

Переглядів: 39 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

06 червня 2023 року відбувся круглий стіл «Незрячі ми, та серцем бачим» з нагоди 90-річчя створення Українського товариства сліпих. Ця святкова подія проводилася в КЗ «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради».

Дружня, тепла і піднесена атмосфера панувала в читальному залі бібліотеки. Урочисте засідання відкрила бібліотекар І категорії Наталя Данілкович. Ведуча зачитала вірш «Ми не сліпі» та занурила присутніх у літопис створення всеукраїнського товариства.

Д ... Читать дальше »

Переглядів: 34 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

18 травня 2023 року, у День вишиванки, працівники Старосинявської центральної бібліотеки та сільських бібліотек-філій долучилися до благодійного заходу зі збору коштів для ЗСУ, який був організований Відділом культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради.

Утворивши імпровізований ярмарок з продажу солодощів, бібліотекарі (Йосипівської, Мисюрівської, Новосинявської, Олексіївської, Пасічнянської сільських бібліотек-філій), завклуби (клубних закладів сіл: Івки, Липки, Нова Синявка, Олексіївка, Пасічна) та мешканці громади продавали смаколики, які на ... Читать дальше »

Переглядів: 53 | Добавил: Світлана | Дата: 26.05.2023 | Комментарии (0)

Колектив Відділу культури, національностей, релігії та туризму Старосинявської селищної ради вітає з святом - Днем вишиванки!

Вишиванка - це частинка душі кожного українця, а не просто національне вбрання, адже у ній приховано наш генетичний код і історична пам'ять українського народу.

Зараз свято набуло особливо символічного значення для кожного з нас, одягти вишиванку сьогодні означає ще раз показати світові незлам ... Читать дальше »

Переглядів: 58 | Добавил: Світлана | Дата: 26.05.2023 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 56 57 »