Головна » 2023 » Июль » 28 » Онлайн-навчання в межах проєкту "Розвиток спроможності бібліотек – Хабів цифрової освіти"

Стартував другий етап проєкту «Розвиток спроможності бібліотек – Хабів цифрової освіти», який реалізується Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association у співпраці з регіональними відділеннями УБА та обласними бібліотеками України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні (UNDP Ukraine / ПРООН в Україні) у межах «Проєкту підтримки Дія», що реалізується за фінансування Швеції (Embassy of Sweden in Kyiv) та Міністерство цифрової трансформації України.

З 12 по 16 червня 2023 року онлайн-навчання проходитимуть на базі Регіонального тренінгового центру Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека за підтримки Хмельницького обласного відділення ВГО УБА. До участі запрошено 16 координаторів Хабів цифрової освіти Хмельницької області, серед яких Комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» Алла Паламарчук.

Тренери навчання:

Тетяна Грудецька – завідуюча відділом науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі ОУНБ,

Неля Томаля – завідуюча відділом мистецтв ОУНБ,

Лілія Семенюк – завідуюча читальним залом гуманітарного профілю ОУНБ,

Юлія Булешна – методист ІІ категорії відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній справі ОУНБ.

Консультантка: Тамара Козицька - директорка Централізованої бібліотечної система Хмельницької міської ТГ.

Програма онлайнового навчання розрахована на п'ять днів і охоплює такі напрями:

- Портал «Дія. Освіта». Роль бібліотек у національному проєкті «Дія. Освіта».

- Досвід бібліотек України. Послуги і сервіси Хабів цифрової освіти.

- Хаби цифрової освіти: організація роботи з урахуванням потреб користувачів.

- Комунікаційна стратегія бібліотеки-Хаба цифрової освіти. Використання соціальних мереж як інструмента поширення інформації. Створення цифрового контенту.

- Профіль компетентностей координатора Хаба цифрової освіти. Розроблення та виконання індивідуального плану навчання фахівця Хаба цифрової освіти.

Під час навчання координатори бібліотек-Хабів цифрової освіти поглиблять свої знання та навички у цифровізації, познайомляться з кращими бібліотечними практиками, обміняються досвідом та зможуть надавати нові послуги і проводити корисні заходи для мешканців своїх громад.

Експертами ВГО Українська бібліотечна асоціація розроблено практичний посібник "Бібліотеки - Хаби цифрової освіти", який допоможе всім, хто хоче створити у своїй бібліотеці Хаб цифрової освіти або удосконалити його діяльність, зробити це швидко та якісно, з оптимальним використанням ресурсів, врахувавши досвід, успіхи та помилки тих бібліотек, які вже пройшли цей шлях.

Переглядів: 40 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0