Головна » Архив материалов
З повномасштабною війною з’явилися нові виклики, на які треба оперативно реагувати. Зокрема, йдеться і про цифрові можливості, як зареєструвати статус ВПО, отримати допомогу від держави, скористатись застосунками, захистити свої акаунти в соцмережах тощо. ... Читать дальше »
Переглядів: 47 | Добавил: Світлана | Дата: 02.12.2023 | Комментарии (0)

Протягом багатьох років наші користувачі дарують бібліотеці книги з власних колекцій.
Переглядів: 49 | Добавил: Світлана | Дата: 02.12.2023 | Комментарии (0)

У Старосинявській центральній бібліотеці чергове книжкове поповнення – примірник книги "Новий Захід. Українська мрія" Ярослава Романчука, подарований автором.
Переглядів: 27 | Добавил: Світлана | Дата: 02.12.2023 | Комментарии (0)

З нагоди свята Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в бібліотеках  громади відбулися тематичні заходи. 24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День Незалежності України.

День Незалежності України – це одне з найважливіших с ... Читать дальше »

Переглядів: 44 | Добавил: Світлана | Дата: 23.08.2023 | Комментарии (0)

Старосинявська центральна бібліотека вітає МШАНЕЦЬКУ СІЛЬСЬКУ БІБЛІОТЕКУ-ФІЛІЮ ( ... Читать дальше »
Переглядів: 38 | Добавил: Світлана | Дата: 23.08.2023 | Комментарии (0)

Сьогодні, 09 серпня 2023 року до Хабу цифрової освіти на базі Старосинявської центральної бібліотеки завітав наш користувач, голова Старосинявської районної організації УТМР Валерій Остапець.
Переглядів: 43 | Добавил: Світлана | Дата: 23.08.2023 | Комментарии (0)

Мільйони українців були вимушені переїхати в більш безпечні регіони через повномасштабну війну. Саме тому держава створила ряд інструментів для підтримки таких громадян, серед яких застосунок «Дія».
Переглядів: 37 | Добавил: Світлана | Дата: 23.08.2023 | Комментарии (0)

Сьогодні, 28 липня 2023 року, Україна вдруге відзначає День Української Державності, у Велике Православне Свято – День пам’яті князя Володимира та хрещення Київської Русі-України.

За часів Володимира – Русь утвердилася, як одна з найбільш розвинених країн тогочасної Європи. Сьогодні День Української Державності – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьби за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам'ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє разом, в якому нам самим хотілося б жити.

... Читать дальше »

Переглядів: 45 | Добавил: Світлана | Дата: 28.07.2023 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 55 56 »