Головна » 2023 » Июль » 28 » Незрячі ми, та серцем бачим
Незрячі ми, та серцем бачим

06 червня 2023 року відбувся круглий стіл «Незрячі ми, та серцем бачим» з нагоди 90-річчя створення Українського товариства сліпих. Ця святкова подія проводилася в КЗ «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради».

Дружня, тепла і піднесена атмосфера панувала в читальному залі бібліотеки. Урочисте засідання відкрила бібліотекар І категорії Наталя Данілкович. Ведуча зачитала вірш «Ми не сліпі» та занурила присутніх у літопис створення всеукраїнського товариства.

Далі голова Летичівської ТПО УТОС Петро Омелянович Леськов нагадав етапи розвитку Летичівської територіальної первинної організації УТОС, діяльність якої охоплює Летичівську, Старосинявську, Меджибіжську громади. Крім того Петро Омелянович вручив трьом новим членам спільноти посвідчення УТОС та відзначив подяками та грамотами, всіх тих хто неодноразово надавав допомогу спілці та безпосередньо людям з вадами зору.

Зі святом ювілярів привітали голова селищної ради Віталій Здебський та перший заступник Олександр Попик. Вони подякували голові Летичівської ТПО УТОС, її членам та активістам за працю, плідну громадську діяльність і участь у житті громади.

А потім лунали щирі слова від наших залучених членів УТОС, справжніх ентузіастів своєї справи, які все своє життя і всі свої сили віддають на благо Товариства.

Урочисте засідання супроводжувалось музичними дарунками від ансамблю «Оберіг» Старосинявського центрального будинку «Ритм».

Також присутні члени Товариства отримали з нагоди свята приємні подарунки – продуктові набори.

Переглядів: 36 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0