Головна » Архив материалов

Видавнича робота бібліотек громади сьогодні є різноманітною, краєзнавчою та методично спрямованою, видається на власній комп’ютерній техніці. Діапазон широкий: бібліографічні, методичні, методико-бібліографічні, інформаційні, довідкові видання, рекомендаційні, матеріали передового досвіду, календарі, списки нової літератури, прес-дайджести, прес-релізи, краєзнавчі пам’ятки, історичні довідки, буклети, листівки, закладки. Тематика різноманітна - з усіх галузей знань, усіх сторін людського життя: історія, література та літературознавство, господарська діяльність, міжнародні відносини, культурна сфера, мистецтво, ювілеї письменників, ми ... Читать дальше »

Переглядів: 454 | Добавил: Світлана | Дата: 10.04.2019 | Комментарии (0)

У кожної держави, кожного народу є дати і події, які складають основу, опорні точки їхньої історії, підґрунтя історичної пам’яті і національної гордості. Для нас, прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була і вічно буде перемога у Другій Світовій війні. Наш народ переміг у найжорстокішій війні ХХ століття, подарувавши людству мир, радість, надію на прекрасне життя на нашій планеті. Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, вона не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацистськими загарбниками.

... Читать дальше »

Переглядів: 749 | Добавил: Світлана | Дата: 13.03.2019 | Комментарии (0)

12 березня 2019 року в стінах книгозбірні відбувся науково-практичний семінар "Право на оскарження порушень виборчих прав" для працівників бібліотеки та районного Будинку культури. Начальник відділу «Старосинявського бюро первинної правової допомоги» Оксана Валеріївна Куцоконь ознайомила з випадками порушень прав виборців та способи здійснення цього права, порядок та строки розгляду скарг.

Переглядів: 378 | Добавил: Світлана | Дата: 13.03.2019 | Комментарии (0)

В Україні 9 березня 2019 року святкували 205-ту річницю із Дня народження видатного українського поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка. Його збірка "Кобзар" вважається основою сучасної української літератури. Він  є символом національного духу і надихає патріотів протягом десятиліть.
   У рамках Шевченківських днів в Україні та світі тривають урочисті заходи. Зокрема, тематичні концерти, виставки, вистави, флешмоби з читання поез ... Читать дальше »

Переглядів: 398 | Добавил: Світлана | Дата: 13.03.2019 | Комментарии (0)

22 лютого 2019 року на базі читального залу центральної районної бібліотеки проведено курси цільового призначення для трактористів-машиністів сільськогосподарського (лісового) господарства. Тема зборів, які організовані районним центром зайнятості – «Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних сільськогосподарських культур». З консультаціями виступили: Куцоконь О.М., Савчук А.М., Котик А.А., Вишинський В.О.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 387 | Добавил: Світлана | Дата: 22.02.2019 | Комментарии (0)

Одним із важливих напрямків роботи бібліотек Старосинявщини є бібліотечне обслуговування людей з особливими потребами, надання їм вільного доступу до інформації. 12 лютого 2019 року в читальному залі бібліотеки відбулися збори Летичівської ТПО УТОС з членами організації незрячих Старосинявського району. У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Оксана Ліщишина, заступник селищного голови Світлана Лакуста, головний спеціаліст відділу з питань праці, соціально-трудових відносин, надання негрошової допомоги та послуг управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Коцупей, начальник відділу ... Читать дальше »

Переглядів: 361 | Добавил: Світлана | Дата: 13.02.2019 | Комментарии (0)