Головна » Архив материалов

04 листопада 2019 року в читальний зал на зустріч із старшокласниками Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №1 імені О.Казмірова завітав Руслан Теліпський – мандрівник, фотограф-монументаліст,шевченкознавець, екестріаніст, громадський діяч Волині, автор понад 20 персональних фотовиставок з фотоаналітичної пам’ятникології в Україні та за кордоном, засновник патріотичної акції «Тарасів дороговказ», де Русланові з однодумцями вдалося за 34 дні пройти пішки понад 1000 км. дев’ятьма областями України з Луцька до Канева, започаткувавши таким чином піше паломництво до Чернечої гори міс ... Читать дальше »

Переглядів: 302 | Добавил: Світлана | Дата: 07.11.2019 | Комментарии (0)

29 жовтня 2019 року у Старосинявській ЦРБ відбувся День бібліографії для працівників публічних бібліотек Старосинявської ОТГ у форматі вебінару, під час якого бібліотекарі отримали консультації обласних спеціалістів Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки. Завідуюча відділом краєзнавства Борейко В.М. представила презентацію на тему «Організація краєзнавчої діяльності у сільських бібліотеках», провідний бібліотекар відділу краєзнавства Шеїн О.М. надала консультацію на тему «Опис віддалених ресурсів для вміщення у краєзнавчу картотеку». По завершенню вебінару учасники отримали корисні поради та поспілкувались у форматі «Запитання-Відповідь&ra ... Читать дальше »

Переглядів: 288 | Добавил: Світлана | Дата: 29.10.2019 | Комментарии (0)

Восени, коли чарівниця осінь порозвішувала на гілочках дукати золотого листя, у всьому світі відзначається Міжнародний день білої тростини – символу незрячої людини. Звичайно, цей день ніяк не можна назвати святом. Це - день поваги, день розуміння і день допомоги. Це особлива дата, яка покликана спонукати людей згадати «зайвий раз» про те, що зовсім поряд з нами живуть ті, кого ми часто просто не помічаємо, а інколи відсторонюємося від них. Незрячі люди є і в нашому селищі, і в країні, і в інших державах. 25 жовтня 2019 року в читальному залі ... Читать дальше »

Переглядів: 246 | Добавил: Світлана | Дата: 29.10.2019 | Комментарии (0)

Емоційно, людно, тепло і сонячно святкували мешканці Старосинявської об’єднаної територіальної громади гарні свята в календарі: 14 жовтня - День селища, 476-ту річницю з часу створення містечка; День створення УПА; День захисника України; Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Працівники центральної районної бібліотеки долучились до святкування, організувавши на центральній площі селища книжково-ілюстративну виставку «Дім, що зветься Старою Синявою».

... Читать дальше »

Переглядів: 288 | Добавил: Світлана | Дата: 17.10.2019 | Комментарии (0)

До нашої бібліотеки на день відкритих дверей завітали учні 10-х класів Старосинявського НВК І-ІІІ ступенів, гімназія імені Олександра Романенка разом з класними керівниками Гноянко А.М. та Романенко Т.В. Під час зустрічі бібліотекарі Шпак І.С. та Данілкович Н.П. ознайомили учнів з правилами користування, книжковим фондом, послугами, заходами бібліотеки, провели цікаву вікторину. Особливий інтерес у старшокласників викликало знайомство із сучасною українською книгою.

Переглядів: 519 | Добавил: Світлана | Дата: 30.09.2019 | Комментарии (0)

Обласна масова газета «Хмельниччина» реалізує власний проект під назвою «Народні ремесла». Його мета: зібрати у кожному районі і поширити весь досвід, принаймні у його найбільш яскравих і результативних проявах занять народними ремеслами. 20 вересня 2019 року засідання за круглим столом відбулося на базі Старосинявської центральної районної бібліотеки, яке відвідав головний редактор газети «Хмельниччина» Іван Михайлович Федоров. Завдяки зусиллям бібліотекарів на засідання круглого столу прибули майстрині із Старої Синяви : Марія Миколаївна Макаровська, Людмила Сергіївна Гурина, Лілія Андріївна Скрипник, Ніна Павлівна Метр, Марина Степанівна Канівська, Ірина Сергіївна Ш ... Читать дальше »

Переглядів: 371 | Добавил: Світлана | Дата: 20.09.2019 | Комментарии (0)

Багато тих,  хто шукає у своєму житті незвичайних вражень і гармонії знають, що для цього необхідні подорожі. Подорожі переносять нас в іншу, відмінну від звичного життя, реальність, в особливі місця на землі: національні парки, заповідники, різноманітні туристичні заповідники. Потрапити туди особлива удача в житті. Адже це – подорож у світ незайманої природи, у світ, де забуваєш про комп’ютерні ігри та мобільні телефони, занурюєшся у світ довірливих тварин та безтурботних птахів. Це світ, який більшість людей ніколи не бачила і про який не знають.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 329 | Добавил: Світлана | Дата: 22.07.2019 | Комментарии (0)

За сприянням Національного Демократичного Інституту (НДІ) та Хмельницької обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» до фонду нашої бібліотеки надійшла книга «Це теж зробила вона».
... Читать дальше »

Переглядів: 370 | Добавил: Світлана | Дата: 19.07.2019 | Комментарии (0)

27 червня 2019 року в читальному залі бібліотеки відбувся круглий стіл «До Конституції – з повагою, до влади – з надією», в якому взяли участь Штимпура Є.П., начальник РАЦУ та працівники закладів культури району. Під час обговорення учасники кругло ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2