Головна » Архив материалов

22 січня 2012 року Старосинявська районна бібліотека спільно із районним Будинком культури провели літературно-музичну композицію до Дня Соборності України «Любіть Україну всім серцем своїм».

В заході взяли участь голова райдержадміністрації О. Борбич, голова районної ради А. Волошин, селищний голова О. Романенко, голови сіл та працівники установ і організацій Старосинявського району.< ... Читать дальше »

Переглядів: 812 | Добавил: Світлана | Дата: 22.01.2013 | Комментарии (0)

25 грудня 2012 р. о 1000  год. у читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся  круглий стіл «Афганістан болить мені і досі», присвячений 33-й річниці введення радянських військ в Демократичну Республіку Афганістан.

В роботі ... Читать дальше »

Переглядів: 763 | Добавил: Світлана | Дата: 25.12.2012 | Комментарии (0)

Центральна районна бібліотека отримала нові книги у рамках програми "Українська книга".
         Усіх бажаючих запрошуємо відвідати нашу книгозбірню.
Переглядів: 598 | Добавил: Світлана | Дата: 17.12.2012 | Комментарии (0)

23 листопада 2012 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання "круглого столу" на тему «Горить свіча поминальної нині молитви» до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 рр. В роботі круглого столу взяли участ ... Читать дальше »
Переглядів: 640 | Добавил: Світлана | Дата: 27.11.2012 | Комментарии (0)

Переглядів: 702 | Добавил: Світлана | Дата: 13.11.2012 | Комментарии (0)

28 вересня 2012 року у РБК відбулось урочисте зібрання та святковий вогник "Нас навіки поріднила книга" з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
      З привітальним словом до бібліотекарів району звернулися заступник голови РДА В.Кицун, начальник відділу культури і туризму Б. Німець, директор ЦБС О. Іванець, заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Л. Зваричук, головний редактор районної газети "Колос" І. Козельський, завідуюча бібліотекою с. Олексіївка Н. Майдан.
Переглядів: 837 | Добавил: Світлана | Дата: 04.10.2012 | Комментарии (0)

Виставка однієї книги «Військо Богдана Хмельницького»

23 вересня 2012 року минає 364 роки з того часу, як козацьке військо під проводом Б. Хмельницького розпочало бій проти польської шляхти під селом Пилявці.

... Читать дальше »
Переглядів: 819 | Добавил: Світлана | Дата: 18.09.2012 | Комментарии (0)

Державна програма «Українська книга» діє!

Є багато чудес на Землі, створених природою і зроблених руками людини. І серед них найбільше диво з див – книга. Книга вчила і продовжує вчити нас жити, розкриває перед нами чарівний світ знань, добра, ідей і роздумів, збагачує людський інтелект.

Центральна районна бібліотека  нещодавно отри ... Читать дальше »

Переглядів: 950 | Добавил: Світлана | Дата: 11.09.2012 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 54 55 56 57 »