Головна » Архив материалов

21 травня 2013 року в ЦРБ відбулася презентація книги В. Захар'єва "Мегалітичне поховання культури кулястих амфор з околиць с.Ілятка на Хмельниччині"
У 2011 році на теритрії району пройшли розкопки поховання культури кулястих амфор на полі між Старою Синявою та Іляткою. Володимир Захар'єв брав участь у даних розкопках.
Присутні на заході: заступник голови РДА Кицун В., селищний голова Романенко О., приватний підприємець, спонсор Лучіцький О., редактор районної газети "Колос" Козельський І., краєзнавці, вчителі історії та учні загальноосвітніх шкіл району, працівники бібліотек району.
Переглядів: 722 | Добавил: Світлана | Дата: 24.05.2013 | Комментарии (0)

17 травня 2013 року в читальній залі ЦРБ відбувся круглий стіл на тему «Повернуті із забуття» (до Дня пам’яті жертв політичних репресій)

У заході взяли участь заступник голови РДА Кицун В.П., кореспондент районної газети «Колос» Бондарчук О.О., методист відділу освіти РДА Кондратюк Т.В. та працівники закладів культури району.

Заступник го ... Читать дальше »

Переглядів: 941 | Добавил: Світлана | Дата: 17.05.2013 | Комментарии (0)

16 травня 2013 року у Старосинявській ЦРБ відбувся день інформації "Євросоюз та європейські горизонти України"
        У заході взяли участь учні 10-х класів Старосинявського НВК. Завідуюча відділу обслуговування Н. Лукачек провела віртуальну подорож по країнах Європи. Присутні на заході ознайомилися з матеріалами, які представлені на книжковій виставці "Україна - ЄС: реалії ... Читать дальше »
Переглядів: 595 | Добавил: Світлана | Дата: 17.05.2013 | Комментарии (0)

В читальній залі ЦРБ діє розгорнута книжково-ілюстративна виставка, присвячена 90-річчя утворення Старосинявського району, на якій представлені матеріали про історичне минуле та сучасність населених пунктів нашого краю. Презентація виставки відбулась 07.03.2013 р.

Переглядів: 702 | Добавил: Світлана | Дата: 08.04.2013 | Комментарии (0)

29 березня 2013 року в читальній залі ЦРБ відбувся семінар-практикум на тему "Сучасні аспекти діяльності бібліотеки на допомогу екологічному вихованню населення". Відкрила семінар-практикум Іванець О.М., директор ЦБС, ... Читать дальше »
Переглядів: 834 | Добавил: Світлана | Дата: 08.04.2013 | Комментарии (0)

29 березня 2013 року в районній бібліотеці відбувся виїздний день відкритих дверей Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтва. Викладач коледжу Никитюк С.С. ознайомила працівників культорно-освітніх закладів району з умовами вступу до даного навчального закладу.
Переглядів: 546 | Добавил: Світлана | Дата: 08.04.2013 | Комментарии (0)

15 березня 2013 року в цетральній районній бібліотеці відбулася зустріч із художником-земляком, членом спілки художників України Іваном Павловичом Козаком.

Коротка інформація. ... Читать дальше »

Переглядів: 819 | Добавил: Світлана | Дата: 18.03.2013 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо Вас із 90-ю річницею утворення Старосинявського району та запрошуємо на урочистості, які відбудуться 7 березня 2013 року

в районному Будинку культури

Початок урочистого

... Читать дальше »

Переглядів: 847 | Добавил: Світлана | Дата: 25.02.2013 | Комментарии (0)

8 лютого 2013 року у районній бібліотеці для дорослих відбулася інформаційна година «Подільським вістям - 95».

На заході були присутні працівники установ та організацій району, користувачі бібліотеки, читачі «Подільських вістей». Завідуюча відділу обслуговування Н. Лукачек ознайомила з історією виникнення обласного часопису та поінформувала про те, який формат має газета сьогодні. Всі учасники заходу приєдналися до обговорення, так як активно читають дане видання.

... Читать дальше »

Переглядів: 1133 | Добавил: Світлана | Дата: 08.02.2013 | Комментарии (0)

29 січня 2013 року в центральній районній бібліотеці відбувся день пам'яті "Волі народної дзвін і шана героям" присвячений 95-й річниці пам'яті героїв Крут
Переглядів: 901 | Добавил: Світлана | Дата: 29.01.2013 | Комментарии (0)