Старосинявська центральна районна бібліотека

  • Stormy coast

    Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut

  • Splash!

    Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut

Структура ЦРБ

 

Іванець Ольга Миколаївна

Народилася 19 березня 1973 року. Після закінчення Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів з вересня 1990 по серпень 1991 працювала старшою піонервожатою Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №1. У 1993 році закінчила Кам'янець-Подільске училище культури за спеціальністю "Бібліотечна справа". Працювала бібліотекарем Дашковецької бібліотеки-філіалу. З 1994 року - бібліографом Старосинявської ЦБС. У 1999 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтва України за спеціальністю "Бібліотекознавство і бібліографія". З вересня 2001р. працює директором Старосинявської ЦБС. Контактний телефон: (03850)2-11-05

 

 

Шановні користувачі!

Наша бібліотека вітає і підтримує всіх людей у їх любові до читання і прагненні до знань. Веб-сайт Старосинявської центральної районної бібліотеки до послуг тих, хто хоче одержати знання, інформації про регіон, ознайомитися з історією краю, відомими земляками, легендами Старосинявщини, цікаво, змістовно провести вільний час. Інформацію про соціокультурні заходи, акції, конкурси, нові надходження, роботу клубів за інтересами, послуги та видання бібліотеки, іншу цікаву інформацію - все це знайдете на сторінках сайту нашої бібліотеки. Запрошуємо у віртуальну подорож. Заходьте, дивіться, читайте, вивчайте, користуйтесь нашими ресурсами.
З повагою директор                                                                                                                       Ольга Іванець

Книжковий фонд становить 10462 примірників документів. Фонд укомплектований нормативними та законодавчими документами, енциклопедіями, довідковими виданнями, посібниками, виданнями з питань історії, політики, економіки, бізнесу, банківської справи, гуманітарних наук;

- надає можливість всім читачам використовувати документи зі свого фонду в стінах читального залу; - організовує книжкові виставки, огляди, перегляди літератури, проводить літературні вечори, презентації книг, дні нових надходжень, творчі зустрічі з поетами та письменниками; - збирає та опрацьовує документи про рідний край, нову краєзнавчу літературу; - пропонує регіональну інформацію.

Читальний зал пропонує для своїх користувачів більше 40 назв періодичних видань, з них 18 назв газет і 23 назви журналів.

Краєзнавчий фонд становить 847 примірників видань. До його складу входять книги, періодичні видання, альбоми, буклети, листівки тощо. Це офіційні документи, науково-популярна, навчальна, художня література, довідкові, інформаційні та бібліографічні видання, тематичні папки газетних та журнальних матеріалів.

Клуб : "Дотик до душі"

В центральній районній бібліотеці працює літературно – мистецька світлиця „Дотик до душі”. Тут Вас чекають зустрічі з поетами, з людьми надзвичайної творчої біографії. Ви зможете обмінятися думками з актуальних питань літератури і мистецтва, більше дізнатись про творчість улюблених письменників і поетів, художників і музикантів, майстрів народної творчості. Чекаємо Вас на засідання літературно – мистецької світлиці.

 

 

 

 

 

Працівники читального залу районної бібліотеки організували книжкову виставку "Творці вічних духовних цінностей"

-надає вільний доступ до своїх фондів;
-видає в тимчасове користування документи зі свого фонду;
-організовує книжкові виставки, огляди, перегляди літератури, знайомить з новими надходженнями;
-формує фонд з різних галузей знань;
-запрошує до спілкування у клубі за інтересами «Порадник» і літературно-мистецькій світлиці «Дотик до душі».

Клуб «Порадник» свою роботу спрямовує на профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі, організовує змістовне дозвілля для юнацтва, сприяє вирішенню соціально-психологічних проблем молоді. На засіданнях обговорюються різні проблемні теми з юристами, представниками правоохоронних органів, з медичними працівниками.

Особливий інтерес у читачів викликає літературно-мистецька світлиця "Дотик до душі" де регулярно проходять засідання, зустрічі з поетами, людьми надзвичайної творчої біографії, презентації книг.

Клуб "Порадник"

Формування правової свідомості і культури молоді сприяє робота молодіжного клубу за інтересами «Порадник», що вже 8 років діє при центральній районній бібліотеці. Основною метою роботи клубу є підвищення юридичної, правової освіти серед підлітків, виховання в них почуття відповідальності за свої вчинки, непримиренності до порушень законності і правопорядку, вміння використовувати теоретичні знання з права в різноманітних ситуаціях. До активу клубу входять працівники правоохоронних органів, вчителі – правознавці, юристи, працівники Центру зайнятості, медичні працівники. Членами клубу є учні старших класів загальноосвітніх шкіл селища. Тематичній план роботи клубу складається напередодні нового календарного року за участю членів активу клубу та працівників бібліотеки. План включає різноманітні заходи.

Протягом останніх років у клубі «Порадник» пройшли засідання: «Як уникнути впливу поганої компанії», зустріч з медпрацівником «Наркоманія – дорога в безодню», урок права «Закон твоєї країни», діалог з юристом «Я пізнаю закон», правовий урок «Право обирати і бути обраним», зустріч з правоохоронцями «Злочин і кара», вікторина «Що ви знаєте про права людини». Керівником клубу є досвідчений бібліотекар І категорії відділу обслуговування районної бібліотеки Данілкович Наталя Петрівна, яка має стаж роботи – понад 20 років.

 

 

 

Працівники абонементу районної бібліотеки організували книжкову виставку "Старосинявщина читає"

Важливою складовою роботи центральної районної бібліотеки є організаційно-методична робота.

- Методичний відділ сприяє виконанню національних і регіональних програм; - Надає методичну, консультативну та практичну допомогу бібліотекам району; - Займається підвищенням фахового рівня бібліотечних працівників. З цією метою проводяться семінари, практикуми, школи сільського бібліотекаря, методичні дні, творчі лабораторії, соціологічні дослідження, анкетування; - Готує і видає консультативні поради, методичні рекомендації, сценарії масових заходів, пам’ятки.

В даному відділі працює три працівники: провідний методист Шамрай Н.В., провідний бібліотекар Налитко Н.С., бібліограф І категорії Олійник Р.І.

Працівники методично-бібліографічного відділу використовують досвід роботи районних бібліотек області та обласних бібліотек.

Нові надходження
Акція

Рекомендуємо
ознайомитись

Акція

Архів
записів

Акція

Наші партнери

Старосинявська громада
Старосинявська районна державна адміністрація
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
УБА
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Конструктор сайтів - uCoz -->

Наша адреса:

смт. Стара Синява вул. Грушевського, 61

тел. (03850)2-03-30

e-mail: bibliosinyava@i.ua

Сайт://sinyava-cbs.at.ua

Графік роботи:

Щоденно з 9:00 до 18:00

Неділя з 9:00 до 17:00

Вихідний – субота

Остання середа місяця – санітарний день

Вхід адмін