Іванець Ольга Миколаївна
Народилася 19 березня 1973 року. Після закінчення Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів з вересня 1990 по серпень 1991 працювала старшою піонервожатою Старосинявської ЗОШ І-ІІ ступенів №1. У 1993 році закінчила Кам'янець-Подільске училище культури за спеціальністю "Бібліотечна справа". Працювала бібліотекарем Дашковецької бібліотеки-філіалу. З 1994 року - бібліографом Старосинявської ЦБС. У 1999 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтва України за спеціальністю "Бібліотекознавство і бібліографія". З вересня 2001р. працює директором Старосинявської ЦБС. Контактний телефон: (03850)2-11-05
Шановні користувачі!
Наша бібліотека вітає і підтримує всіх людей у їх любові до читання і прагненні до знань. Веб-сайт Старосинявської центральної бібліотеки до послуг тих, хто хоче одержати знання, інформації про регіон, ознайомитися з історією краю, відомими земляками, легендами Старосинявщини, цікаво, змістовно провести вільний час. Інформацію про соціокультурні заходи, акції, конкурси, нові надходження, роботу клубів за інтересами, послуги та видання бібліотеки, іншу цікаву інформацію - все це знайдете на сторінках сайту нашої бібліотеки. Запрошуємо у віртуальну подорож. Заходьте, дивіться, читайте, вивчайте, користуйтесь нашими ресурсами.
З повагою - директор Ольга Іванець
Книжковий фонд становить 10462 примірників документів. Фонд укомплектований нормативними та законодавчими документами, енциклопедіями, довідковими виданнями, посібниками, виданнями з питань історії, політики, економіки, бізнесу, банківської справи, гуманітарних наук;
- надає можливість всім читачам використовувати документи зі свого фонду в стінах читального залу;
- організовує книжкові виставки, огляди, перегляди літератури, проводить літературні вечори, презентації книг, дні нових надходжень, творчі зустрічі з поетами та письменниками;
- збирає та опрацьовує документи про рідний край, нову краєзнавчу літературу;
- пропонує регіональну інформацію.
Читальний зал пропонує для своїх користувачів більше 40 назв періодичних видань, з них 18 назв газет і 23 назви журналів.
Краєзнавчий фонд становить 847 примірників видань. До його складу входять книги, періодичні видання, альбоми, буклети, листівки тощо. Це офіційні документи, науково-популярна, навчальна, художня література, довідкові, інформаційні та бібліографічні видання, тематичні папки газетних та журнальних матеріалів.
Клуб : "Дотик до душі"
В центральній бібліотеці працює літературно-мистецька світлиця „Дотик до душі”. Тут Вас чекають зустрічі з поетами, з людьми надзвичайної творчої біографії. Ви зможете обмінятися думками з актуальних питань літератури і мистецтва, більше дізнатись про творчість улюблених письменників і поетів, художників і музикантів, майстрів народної творчості. Чекаємо Вас на засідання літературно-мистецької світлиці.
Працівники читального залу центральної бібліотеки організували книжкову виставку "Творці вічних духовних цінностей"
-надає вільний доступ до своїх фондів;
-видає в тимчасове користування документи зі свого фонду;
-організовує книжкові виставки, огляди, перегляди літератури, знайомить з новими надходженнями;
-формує фонд з різних галузей знань;
-запрошує до спілкування у клубі за інтересами «Порадник» і літературно-мистецькій світлиці «Дотик до душі».
Клуб «Порадник» свою роботу спрямовує на профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі, організовує змістовне дозвілля для юнацтва, сприяє вирішенню соціально-психологічних проблем молоді. На засіданнях обговорюються різні проблемні теми з юристами, представниками правоохоронних органів, з медичними працівниками.
Особливий інтерес у читачів викликає літературно-мистецька світлиця "Дотик до душі" де регулярно проходять засідання, зустрічі з поетами, людьми надзвичайної творчої біографії, презентації книг.
Клуб "Порадник"
Формування правової свідомості і культури молоді сприяє робота молодіжного клубу за інтересами «Порадник», що вже 8 років діє при центральній районній бібліотеці. Основною метою роботи клубу є підвищення юридичної, правової освіти серед підлітків, виховання в них почуття відповідальності за свої вчинки, непримиренності до порушень законності і правопорядку, вміння використовувати теоретичні знання з права в різноманітних ситуаціях. До активу клубу входять працівники правоохоронних органів, вчителі – правознавці, юристи, працівники Центру зайнятості, медичні працівники. Членами клубу є учні старших класів загальноосвітніх шкіл селища. Тематичній план роботи клубу складається напередодні нового календарного року за участю членів активу клубу та працівників бібліотеки. План включає різноманітні заходи.
Протягом останніх років у клубі «Порадник» пройшли засідання: «Як уникнути впливу поганої компанії», зустріч з медпрацівником «Наркоманія – дорога в безодню», урок права «Закон твоєї країни», діалог з юристом «Я пізнаю закон», правовий урок «Право обирати і бути обраним», зустріч з правоохоронцями «Злочин і кара», вікторина «Що ви знаєте про права людини». Керівником клубу є досвідчений бібліотекар І категорії відділу обслуговування бібліотеки Данілкович Наталя Петрівна, яка має стаж роботи – понад 20 років.
Працівники абонементу центральної бібліотеки організували книжкову виставку "Старосинявщина читає"
Важливою складовою роботи центральної бібліотеки є організаційно-методична робота.
- Методичний відділ сприяє виконанню національних і регіональних програм;
- Надає методичну, консультативну та практичну допомогу бібліотекам громади;
- Займається підвищенням фахового рівня бібліотечних працівників.
З цією метою проводяться семінари, практикуми, школи сільського бібліотекаря, методичні дні, творчі лабораторії, соціологічні дослідження, анкетування;
- Готує і видає консультативні поради, методичні рекомендації, сценарії масових заходів, пам’ятки.
В даному відділі працює три працівники: провідний методист Шамрай Наталія Володимирівна, провідний бібліотекар Налитко Наталія Степанівна, бібліограф І категорії Олійник Раїса Іванівна.
Працівники методично-бібліографічного відділу використовують досвід роботи центральних бібліотек області та обласних бібліотек.