Старосинявська центральна районна бібліотека

 • Flower power

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut

 • Golden sunset

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut

 • Flower power again

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut

 • Stormy coast

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut

 • Splash!

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut

Нові надходження за 2016 рік

 Шкляр В.  Маруся :роман / Василь Шкляр.- 2-ге вид. - Харків: Книжковий Кулб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 320с. 102грн.


Коли Червона армія почала палити села, коли три її брати загинули у боях з радянськими військами, тендітна Маруся взяла в руки зброю і стала отаманом козацького загону. Вона була надзвичайно вродлива і надзвичайно небезпечна, вона не жаліла ворогів і рятувала своїх людей, ризикуючи власним життям. Вона вміла любити і ненавидіти. Та чи зуміє коханий Мирон врятувати її від помсти більшовиків? Чи буде їхнє кохання сильнішим за смерть?

Шкляр В.  Ностальгія: роман/ Василь Шкляр. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2014. - 256с.


Коли життя дає тріщину і хитається світ — це привід зупинитися й відшукати точку опори в годину зневіри. Він залишає дружину, роботу, місто, змінює середовище, втікаючи від себе колишнього. Та чи можна звільнитися від свого минулого? І яка ціна цього звільнення? Він зустрічає жінку, яка здатна загоїти рану й зцілити його серце. Але чи зможуть вони бути разом?

 Фіалко Н.І.  Гніздо для зозулі: оповідання, повісті/Ніна Фалко. - Тернопіль: Богдан, 2013. - 304с. 60грн.


У новій збірці тернопільська письменниця Ніна Фіалко знайомить читачів зі своїми оповіданнями соціальної тематики і двома повістями, в яких порушує актуальні питання сьогодення. Героїня повісті «Розбагатіємо?», як і багато інших сучасних жінок, прагне залишитися в бізнесі, котрий започаткувала ще на початку переходу країни до нових ринкових відносин. Чи вдасться їй побороти всі труднощі та підступи на шляху до досягнення заповітної мрії? Читайте і ви не пошкодуєте за витраченим часом. У повісті «Сльози Роксоляни» описані митарства сучасних студентів, яким не вистачає коштів, щоб закінчити навчання у приватному інституті. Запропоноване читається легко, затягує напруженими сюжетами і залишає враження для роздумів.

 Талан С.  Купеля: збірка / Світлана Талан. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2016. - 240с. 60грн.


2004 рік. Вони познайомилися під час буремних подій у самому серці Києва. Софійка була серед мітингувальників, а капітан Волошин стежив, щоб ніхто не постраждав. Вони випадково зустрілися поглядами — і зрозуміли, що відтепер завжди будуть разом. Це було справжнє кохання! ...Софійка відчувала біду, тому благала свого коханого Сашка не їхати у чергове відрядження. Із лагідною посмішкою він сказав, що повернеться за кілька тижнів, однак цього не сталося… Дівчина у відчаї! Від рідних хлопця Софійка дізнається, що трапилося нещастя і її Сашко потрапив до лікарні. Однак, побачивши його, вона розуміє: усе набагато страшніше. Коханий не впізнає її! Та це лише початок цієї надзвичайної історії кохання...

 Талан С.  Спокута: роман / Світлана Талан. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017.-304с. 77 грн.


Що робити, коли життєва стежина веде нас до труднощів та незгод? Як їх долати? Як витримати баланс і пережити негаразди? Ця книга — про найдорожчих, про найрідніших, про найближчих — сім’ю. Вчинки наших батьків і дідів мають безпосередній вплив на наше сьогоднішнє життя. Часто діти несуть хрест заміть своїх батьків і, опиняючись у скрутних ситуаціях, змушені спокутувати гріхи рідних. Книга про сімейні зв’язки, складні взаємини, переплетіння доль, надію на краще майбутнє і силу любові.

 Талан С.  Ракурс: роман/ Світлана Талан. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. - 320с. 77 грн.


Такі різні, але рівні перед війною, перед лихом герої однаково намагаються випросити у долі ще трохи щасливого життя. Якщо не для себе, то для наступних поколінь. Ця книга — про долі людей, чиє життя тепер матиме чіткі «до» і «після», про надії та втрати, про боротьбу й силу волі, про помилки, вічне шукання істини і непереборне бажання жити далі. Східна Україна, 2014 рік. Активістка Еліна не залишає Луганськ, вона виконує розвідувальні завдання. Але вона потрапляє під підозру… Євген — прибічник ЛНР. Він щиро підтримував ту сторону і пішов воювати. Але він побачив правду…

 Суворов В.  Кузькіна мать / Вктор Суворов. - Київ: Гамазин, 2012. - 348с.: іл. 90 грн.


Складывая известные и малоизвестные факты и события тех лет в единую мозаику, автор рассказывает об истинных причинах Берлинского и Карибского кризисов, о которых умалчивают официальная пропаганда, политики и историки в России и за рубежом. Эти события стали кульминацией второй половины XX столетия, поворотным пунктом и предопределили историческую судьбу Советского Союза и коммунистической идеологии, последующий развал СССР и триумф капиталистических экономик и свободного рынка. Это книга о том, как руководство СССР во главе с Никитой Хрущевым, стремясь сохранить «дело Ленина», пыталось добиться того, что задумал, но не смог достичь Сталин в ходе Второй мировой войны – раздуть пожар Мировой революции и под прикрытием коммунистической идеологии добиться мирового господства. Это книга о политических интригах и борьбе за власть, о противостоянии двух сверхдержав и их спецслужб, о тайных разведывательных операциях и о людях, толкавших человечество к гибели и спасавших его.

 Підгірна Л. Червона Офелія: роман / Лора Підгірна. - Київ: Видавнича група КМ - БУКС, 2017. - 392с. 73грн.


Літо 1919-го року. Україна залита кров’ю патріотів. Кам’янець-Подільський на короткий час стає столицею УНР. На тлі цих драматичних подій починається історія пристрасного кохання 22-річного агента Розвідочної управи Марка Шведа та витонченої красуні — актриси місцевого театру Олесі Біличенко. За день до приїзду до міста головнокомандувача, Симона Петлюри, агенти московської комуни викрадають кліше для друку 250-гривневої купюри, яке Маркові необхідно повернути за усяку ціну. Заплутана історія з викраденим кліше перетворюється на справжню криваву драму, яка може зламати нашого героя або ж загартувати для майбутніх випробувань долі… Динамічно, професійно і небайдуже від журналістки, випускниці історичного факультету Кам’янець-Подільського університету Лори Підгірної про героїв минулого, котрі були такими ж живими людьми, як і ми сьогодні. Для широкого кола читачів.

Мацко І.О.  Імбир для душі: замальовки, новели/ Ірина Мацко. - Харків; фоліо, 2017. - 139с.


Імбир містить багато корисних думок, тому він має необмежені лікувальні властивості морального та душевного стану. Приємного до прочитання змісту «Імбиру для душі» надає легка подача актуальних тем, пекучості смаку додають гострі висновки та підказки до рішучих дій, він насичений природними історіями, переказами, притчами, образами та іншими корисними темами

Лис В.  Країна гіркої ніжності: роман/ Володимир Лис. - 3-тє вид.- Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017. -368с. 75грн.


Три жінки, три нелегкі долі, три шляхи до кохання... У неї було дивне ім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а після війни опиниться у вирі повстанської боротьби. Її донька Віталія, витончена естетка, покохає кримінального авторитета. Онуці Олесі в наш буремний час теж доведеться боротися за кохання...

 Зузак М. Крадійка книжок : роман /Маркус Зузак; пер. з англ. Наталії Гоїн. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2017.- 416 с.:іл. 84грн.


Вражаюча історія, яку розповідає... Смерть! До влади в Німеччині прийшли фашисти. Вперше Смерть побачив маленьку Лізель, коли прийшов забрати душу її братика. Він став свідком того, як дівчинка вкрала першу книжку, і зацікавився її долею. Він приходив до її будинку, де, ризикуючи життям, родина переховувала єврея. Він слухав, як Лізель читала книжки під час бомбардувань. Смерть завжди був поруч. Під час останньої зустрічі він розкриє крадійці книжок свою найбільшу таємницю...

Жадан С.В. Ворошиловград; пер. з укр.; Бігти не зупиняючись / Сергій Жадан. - Харків: фоліо, 2015. - 316с. - 84грн.


«Ворошиловград» — роман жорсткий, меланхолійний та реалістичний. Наскільки взагалі реалістичним може бути соцреалізм. Одного разу ти дізнаєшся, що твій брат зник у невідомому напрямку, приятелі займаються фінансовими аферами, а бізнес намагаються перекупити представники незрозумілих структур. Реальність виявляється хиткою, життя робить крок убік, і ти несподівано опиняєшся поміж своїм минулим, де на тебе чекають друзі, й майбутнім, де на тебе чекають вороги.

 Жадан С.В.  Інтернат: роман /Сергій Жадан. - Чернівці: Меридіан Черновіц, 2017.- 336с. 145грн.


Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь. Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі… …Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…

 Доляк Н. Шикарне життя у Вупперталі: роман-детектив /Наталка Доляя.- Київ: Видавнича група КМ-БУКС, 2017. - 368с. -( Український детектив) 72с.


Молода українка Зоя їде до Німеччини по програмі о-пер (працевлаштування студентів в європейських сім’ях на термін до року). Родина, яка прийняла дівчину, — аристократи з міста Вупперталь. Для Зої таке шикарне життя — це щось не з реальності, а з фільмів. Оселя, де вона тепер житиме, нагадує невеличкий палац. Але… Не все так ідеально і просто… За першим несподіваним і нерозгаданим убивством хазяйки дому тягнеться ціла вервечка загадкових і незрозумілих душогубств. Над самою Зоєю та її вихованцем Куртом також нависає убивча небезпека, але все обертається врешті-решт на добре. І всю кримінальну інтригу розкриває не доблесна вуппертальська поліція, а проста студентка з України Зоя Кирпач. Іронічна подача тексту робить його доволі легким, не зважаючи на те, що кілька людей стали жертвами безжалісного маніяка.

Дашвар Л. На запах м'яса: роман/Люко Дашвар. - Харків: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2018, -386с. 87 грн.


На хуторі з`являється тендітна міська дівчина Майя. Навіщо вона тут? Невже міська повія приїхала сюди зваблювати чоловіків? Так вважає місцева красуня Тоня. Чи вона втекла від одного кохання у пошуках іншого? Адже майстер на всі руки Толя прикипів до неї всім серцем! А може, вона відьма, бо розорила гніздо крука й випила яйця? Майя ховається від світу зі своєю страшною таємницею. Чи зможе хтось розгадати її?

Винк Т.  Я останусь, если хочеш: роман Таня Винк.- Харьков: Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2017, 256с. 67 грн.


Надя і Борис зустрічаються майже два роки. Він одружений, у нього є діти, престижна робота, перспектива власного бізнесу… Борис каже, що не може зараз кинути сім’ю, а Надя, не розпещена добрим ставленням і ніжністю, привчила себе чекати і повністю довірилася йому… Але коханий збрехав. Тоді вона прийшла в ресторан, де Борис із дружиною святкував річницю весілля, і влаштувала там скандал… Усі її мрії про спільне життя з Борисом зруйновано. Він виявився зрадником і негідником, а Надя почувається нещасною і спустошеною. Проте жінка не знає, що вже довгі роки її шукає кохання, яке вона колись пропустила…

Волков О. Слід на воді: роман/Олексій Волков.-Київ: Нора Друк, 2011.- 352с. - (Морок) 55 грн.


Півроку триває розшук зниклого безвісти відомого письменника Андріана Чумака, який поїхав на полювання і безслідно зник разом із машиною і мисливським собакою. Група зацікавлених осіб залучає до розшуків колишнього кримінального експерта. Виникають нові версії і припущення. Та кожний прорив у розслідуванні змінюється гірким розчаруванням: знайдені сліди розчиняються, ніби слід на воді. Чи всі учасники розслідування хочуть, щоб письменника знайшли? Автор тримає інтригу до останньої сторінки, вміло і впевнено розвиваючи непростий сюжет, але поціновувачі детективу отримають справжнє задоволення від нової психологічної вправи від Олексія Волкова.

Нові надходження
Акція

Рекомендуємо
ознайомитись

Акція

Архів
записів

Акція

Наші партнери

Старосинявська громада
Старосинявська районна державна адміністрація
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
УБА
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Старосинявська селищна рада
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Конструктор сайтів - uCoz -->

Наша адреса:

смт. Стара Синява вул. Грушевського, 61

тел. (03850)2-03-30

e-mail: bibliosinyava@i.ua

Сайт://sinyava-cbs.at.ua

Графік роботи:

Щоденно з 9:00 до 18:00

Неділя з 9:00 до 17:00

Вихідний – субота

Остання середа місяця – санітарний день

Вхід адмін