Головна » Архив материалов

Кожна людина повинна прагнути розкритися і реалізувати себе в цьому житті. І неважливо, коли людина розкриється як творча особистість, адже це може статися як у дитинстві, так і в похилому віці. Найголовніше, щоб розкриття таланту все-таки сталося. Наша бібліотека завжди гостинно зустрічає своїх учасників новоствореного бібліотечного клубу за інтересами "Надвечір'я”, який ставить своєю основною метою та самоціллю в Старій Синяві бути центром відпочинку і спілкування людей поважного віку, працювати з читачами похилого віку, користувачами, для яких книга та спілкування є єдиним віконцем у великий світ, а слово “читати” рівноцінне поняттю “жити”. ... Читать дальше »

Переглядів: 398 | Добавил: Світлана | Дата: 12.11.2018 | Комментарии (0)

У кожному місті і у кожному селі

Є справжній світлий рай…

І в спільній книзі разом ми змогли

... Читать дальше »

Переглядів: 478 | Добавил: Світлана | Дата: 26.10.2018 | Комментарии (0)

14 жовтня українці відзначають одразу чотири свята й пам’ятні дати, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує Покрову Пресвятої Богородиці. Водночас на Покрову відзначають День українського козацтва. Також цей день символічно вважають датою створення Української повстанської армії. А з 2014 року в Україні 14 жовтня почали святкувати День захисника. Цього дня старосинявці також відзначали чудове свято - день селища Стара Синява. В рамках святкових заходів працівники центральної районної б ... Читать дальше »

Переглядів: 417 | Добавил: Світлана | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

15 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день білої тростини – символу незрячої людини. Це не свято. Це особлива дата, яка покликана спонукати людей згадати «зайвий раз» про те, що зовсім поряд з нами живуть ті, кого ми часто просто не помічаємо, а інколи відсторонюємося від них. Незрячі люди є і в нашому селищі, і в країні, і в інших державах.

12 жовтня 2018< ... Читать дальше »

Переглядів: 357 | Добавил: Світлана | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

9 жовтня в читальному залі  бібліотеки відбулася зустріч учасників АТО з представниками органів місцевого самоврядування, на якій піднімались питання, що найбільше хвилюють дану категорію жителів громади сь ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 444 | Добавил: Світлана | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

28 вересня 2018 року в районній бібліотеці проведено урочисті заходи «Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця» з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Директор ЦБС Іванець О.М. відмітила: «Це не тільки професійне свято бібліотекарів, а й тих для кого ми працюємо – наших користувачів, хто шанує вічне джерело знань – книгу». Лунали щирі слова вдячності за невтомну працю бібліотекарів та побажання успіхів у благородній просвітницькій справі. Кращі бібліотекарі Старосинявської ЦБС нагороджені грамотами. Також нагороджено сільські бібліотеки-переможці районних конкурсів «Кращий краєзнавчий посібник», « ... Читать дальше »

Переглядів: 423 | Добавил: Світлана | Дата: 02.10.2018 | Комментарии (0)

Історичне минуле українського народу – одна з найглибших і найважливіших витоків національної духовності та культури.

21 вересня 2018 року в читальному залі бібліотеки відбулась історична година «Лине слава козацька з далечі віків» з учнями 10-х класів Старосинявського ... Читать дальше »

Переглядів: 456 | Добавил: Світлана | Дата: 27.09.2018 | Комментарии (0)

Діяльність центральної районної бібліотеки як методичного та координаційного центру є різноманітною, краєзнавчою, методично спрямованою, охоплює всі напрями роботи книгозбірень Старосинявської ЦБС. Бібліотечними фахівцями розробляються методичні матеріали, які висвітлюють широкий спектр питань бібліотечної галузі, а також містять актуальні теоретичні та практичні поради, вказівки, рекомендації.

Видавнича робота бібліотек системи сьогодні є ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 565 | Добавил: Світлана | Дата: 18.09.2018 | Комментарии (0)

У вересні цього року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» бібліотека взяла участь в обласному огляді-конкурсі на кращий інформаційний куточок, який забезпечить підвищення юридичної грамотності жителів громади та сформує нову правову кул ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 431 | Добавил: Світлана | Дата: 10.09.2018 | Комментарии (0)

Презентація книжково-предметної виставки: «З Днем Незалежності Україно, рідна державо!», де можна познайомитись з історією створення української держави, починаючи з часів Трипілля і до наших днів, становлення української державності та свободи. Довгі роки Україна виборювала своє право на незалежність своєї землі та недоторканність її кордонів. в підібраній літературі чітко формується національна ідея, простежується боротьба за відродження національної культури та української мови.

Переглядів: 406 | Добавил: Світлана | Дата: 07.09.2018 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 55 56 »