Головна » 2019 » Апрель » 10 » Видавнича палітра центральної районної бібліотеки за 1 квартал 2019 року
Видавнича палітра центральної районної бібліотеки за 1 квартал 2019 року

Видавнича робота бібліотек громади сьогодні є різноманітною, краєзнавчою та методично спрямованою, видається на власній комп’ютерній техніці. Діапазон широкий: бібліографічні, методичні, методико-бібліографічні, інформаційні, довідкові видання, рекомендаційні, матеріали передового досвіду, календарі, списки нової літератури, прес-дайджести, прес-релізи, краєзнавчі пам’ятки, історичні довідки, буклети, листівки, закладки. Тематика різноманітна - з усіх галузей знань, усіх сторін людського життя: історія, література та літературознавство, господарська діяльність, міжнародні відносини, культурна сфера, мистецтво, ювілеї письменників, митців.

За І квартал 2019 року заслуговують на увагу такі видання методично-бібліографічного відділу центральної районної бібліотеки:

Іван Мазепа: погляд крізь століття: методичні поради для сільських бібліотекарів до 380-річчя від дня народження Івана Мазепи.

Методичні поради знайомлять з біографією Івана Мазепи, розроблені сценарії масових заходів для проведення бібліотеками системи.

Життя, віддане за Україну…: інформаційно-бібліогр. видання . Вип 3

У виданні подається матеріал про подолян Героїв нашого часу, яких було вбито в зоні АТО в мирний час ХХІ століття.

Китай: дивовижна країна чи цілий світ: вебліографічний список.

Вебліографічний список містить коротку історичну довідку про республіку Китай, цікаві факти про країну, фото найкрасивіших місць Китаю. Список призначений для краєзнавців, освітян, бібліотекарів, учням старших класів, усім хто цікавиться історією Китаю.

Література рідного краю: інформаційний список.

Список пропонує для користувачів нову краєзнавчу літературу яка прийшла до бібліотеки за І квартал 2019 року.

Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного досвіду: з досвіду роботи Новосинявської сільської бібліотеки-філіалу.

У буклеті висвітлено роботу Новосинявської сільської бібліотеки-філіалу і її завідувача Осадчук Світлану Дмитрівну. Цікавий досвід роботи по проведенні різноманітних масових заходів по патріотичному вихованні: години історії, години мужності і слави, інформаційні години різні конкурси.

Старосинявський район за 2018 рік : інформаційний бюлетень.

В даному виданні висвітлено основні важливі події соціально-економічного, політичного, екологічного та культурного розвитку Старосинявської громади за 2018 рік.

Пенсійна реформа: крок за кроком: інформаційний список літератури за І квартал 2019 року.

Цікаво знати: Допомога на дітей: інформаційний список літератури.

Переглядів: 454 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0