Головна » Архив материалов

17 листопада 2021 року,  з метою підвищення обізнаності безробітних щодо ризиків нелегального працевлаштування за кордоном фахівцем Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості  Людмилою Гарник, за участі працівника хабу цифрової освіти - Старосинявської центральної бібліотеки Алли Гневуш та головного юриста Летичівського бюро правової допомоги Оксана Куцоконь, проведено на платформі ZOOM онлайн-семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

... Читать дальше »

Переглядів: 302 | Добавил: Світлана | Дата: 18.11.2021 | Комментарии (0)

В рамках Місяця цифрової грамотності бібліотека долучилась до інформаційної компанії, щоб надихнути користувачів на набуття цифрових навичок та продовжує навчання на платформі Дія. Цифрова освіта.

Сьогодні ще одне навчання з комп’ютерної грамотності проведено для бібліотекаря Олексіївської сільської бібліотеки-філії Надії ... Читать дальше »

Переглядів: 247 | Добавил: Світлана | Дата: 15.11.2021 | Комментарии (0)

У День української писемності та мови працівники бібліотеки долучились до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Автором тексту та читцем диктанту був український письменник Юрій Андрухович. Перевірити свої знання з українського правопису матимемо можливість після оприлюднення диктанту на сайті "Українського радіо".

... Читать дальше »
Переглядів: 116 | Добавил: Світлана | Дата: 11.11.2021 | Комментарии (0)

День української писемності та мови традиційно відзначають 09 листопада вже понад два десятки роки поспіль.

За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

... Читать дальше »

Переглядів: 134 | Добавил: Світлана | Дата: 11.11.2021 | Комментарии (0)

У нинішній системі складних, а іноді й суперечливих інформаційних потоків, кожен має бути медійно та інформаційно грамотним, щоб розуміти стан справ, сприяти безпечному використанню інформації, зручним можливостям спілкування та комунікацій з установами та організаціями.

... Читать дальше »

Переглядів: 246 | Добавил: Світлана | Дата: 21.10.2021 | Комментарии (0)

Бібліотекарі центральної книгозбірні ... Читать дальше »

Переглядів: 185 | Добавил: Світлана | Дата: 20.10.2021 | Комментарии (0)

Нещодавно в глядацькому залі Будинку культури відбулися історико-краєзнавчі сходини «Славетна Старосинявщина: погляд крізь віки».

Під час заходу учасники презентували краєзнавчі видання, в яких висвітлена історія рідного Поділля. ... Читать дальше »

Переглядів: 154 | Добавил: Світлана | Дата: 18.10.2021 | Комментарии (0)

В ці осінні дні 14 жовтня  старосинявці традиційно  відзначають День селища Стара Синява. Цього року відзначаємо 478 річницю від дня заснування нашого містечка та надання йому Магдебурського права. 14 жовтня ми також відзначаєм величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці та у відповідності до положень Закону України №1643-ІХ, ухваленого парламентом України 14 липня 2021 року це – День захисників і захисниць України, також це День українського козацтва та День створення Українськ ... Читать дальше »

Переглядів: 332 | Добавил: Світлана | Дата: 13.10.2021 | Комментарии (0)

В сільських бібліотеках громади продовжено естафету соціокультурних заходів з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня  захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Дня селища Стара Синява. Проведення таких заходів допомагає користувачам бібліотек краще пізнати історію своєї країни,  державну діяльність українських вояків, їх героїчну звитягу,  життя та побут козаків на Січі, їх походи, славні звичаї, традиції та легенди.

... Читать дальше »

Переглядів: 184 | Добавил: Світлана | Дата: 11.10.2021 | Комментарии (0)

7 жовтня 2021 року в Пасічнянській сільській бібліотеці-філіалі за участю учнівської молодді відбулась історична подорож «Тої слави козацької, повік не забудемо», приурочена Дню українського козацтва.

Захід проводився з метою розширення знання учасників про історію славного українського козацтва, Запорізької Січі, ге ... Читать дальше »

Переглядів: 212 | Добавил: Світлана | Дата: 08.10.2021 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 56 57 »