Головна » Архив материалов

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Вшановуючи пам'ять загиблих земляків, в сільських бібліотеках-філіалах Старосинявської ЦБС проведено цикл заходів. Працівники бібліотек ще раз намагалися нагадати своїм користувачам, що наш святий обов’язок пе ... Читать дальше »

Переглядів: 240 | Добавил: Світлана | Дата: 07.09.2021 | Комментарии (0)

Ти чесно бій прийняв, не дбаючи про себе.

І вражений свинцем упав лицем на сніг, -

... Читать дальше »

Переглядів: 291 | Добавил: Світлана | Дата: 28.08.2021 | Комментарии (0)

День Незалежності України – головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня. Цього року українці святкують 30 років незалежності своєї країни, упродовж яких вони відстоювали своє право бути вільними.

... Читать дальше »

Переглядів: 251 | Добавил: Світлана | Дата: 25.08.2021 | Комментарии (0)

30 липня 2021 року відбувся методичний день для бібліотечних працівників громади на тему: «Підведення підсумків роботи бібліотек за І півріччя 2021 року». Відкрила  навчання директор ЦБС Ольга Іванець, яка відмітила основні вимоги та напрямки діяльності бібліотек громади на сучасному етапі. Детальний аналіз звітів кожної бібліотеки-філії, основні недоліки в   складанні звітності за І півріччя 2021 року підвела Наталія Шамрай, провідний методист. Про особливості проведення літніх читань  для  читачів - дітей в  сільських бібліотеках громади розповіла Любов Зваричук, завідуюча  бібліотекою  для дітей та ознайомила  з новими конкурсами та  їх проведенням. ... Читать дальше »

Переглядів: 210 | Добавил: Світлана | Дата: 30.07.2021 | Комментарии (0)

Рідний край – це мала Батьківшина, частина нашої неньки України. Вивчення його історії, популяризація традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть у наш час є одним із найголовніших завдань, що стоїть перед бібліотеками, як перед культурно-освітніми центрами. Не залишається осторонь і Старосинявська центральна бібліотека, яка проводить інформаційну роботу з ви ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 216 | Добавил: Світлана | Дата: 29.07.2021 | Комментарии (0)

Старосинявська центральна бібліотека продовжує інформувати своїх   читачів про літературу, яка надійшла від Українського інституту   книги.

Активні користувачі бібліотеки Надія Мартинюк, Ганна Окоманчук та   Роман Окоманчук скористались можливістю та взяли книги   слідуючих  авторів:

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 224 | Добавил: Світлана | Дата: 22.07.2021 | Комментарии (0)

Марія Матіос – гуцулка, яка стала унікальним явищем у вітчизняній літературі. На сторінках своїх книг вона переповідає події рідного краю, її слова гострі як лезо. Сюжети творів поглинають з першої сторінки. Бо у центрі кожного – трагічна людська доля, таврована кривавою історією України. Її твори, що завоювали десятки премій, називають найкращими за часів незалежності.

Новели і повісті Марії Матіос відзначаються посиленою увагою до внутрішнього світу людини, до її буття в суспільстві. Письменниця наголошує, що кожна Людина — ц ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 217 | Добавил: Світлана | Дата: 13.07.2021 | Комментарии (0)

10 червня 2021 року пішов з життя наш земляк, поет, прозаїк, перекладач, журналіст, упорядник книжок, член Національної  спілки письменників України,  автор музики до пісень на власні поезії та на вірші інших поетів, літературний редактор,   постійний учасник свята поезії « Старосинявська весна& ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 149 | Добавил: Світлана | Дата: 17.06.2021 | Комментарии (0)

10 червня виповнюється 70 років від дня народження Василя Миколайовича Шкляра – українського письменника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка (2011). З цієї нагоди в бібліотеці проведено інформаційне досьє «Історичні романи Василя Шкляра». Завідуювач відділу обслуговування Ніна Лукачек ознайомила з творами В. Шкляра - одного з найвідоміших письменників сучасної України. Кожна його книжка стає бестселером. Успіх романів приголомшливий: відзнаки, премії, гран-прі, постійні перевидання, переклади іноземними мовами. Юним користувачам було цікаво дізнатися про те, що він є лауреатом багатьох ... Читать дальше »

Переглядів: 151 | Добавил: Світлана | Дата: 09.06.2021 | Комментарии (0)

До уваги користувачів бібліотеки!

Урядова "гаряча лінія" 15-47 працює цілодобово. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.      На "гарячій лінії": - надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства; ... Читать дальше »

Переглядів: 173 | Добавил: Світлана | Дата: 01.06.2021 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 56 57 »