Головна » 2021 » Октябрь » 11 » Естафета соціокультурних заходів в бібліотеках громади продовжується
Естафета соціокультурних заходів в бібліотеках громади продовжується

В сільських бібліотеках громади продовжено естафету соціокультурних заходів з нагоди відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня  захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та Дня селища Стара Синява. Проведення таких заходів допомагає користувачам бібліотек краще пізнати історію своєї країни,  державну діяльність українських вояків, їх героїчну звитягу,  життя та побут козаків на Січі, їх походи, славні звичаї, традиції та легенди.

Цими днями проведено історичні подорожі: в  Паньковецькій бібліотеці-філіалі під назвою «Великі козацькі вожді», в Іванковецькій бібліотеці-філіалі – «Козацькими шляхами», Пишецькій бібліотеці-філіалі – «Україно, славний краю козацький», а також свято маленьких козачат «Славні хлопці запорожці» в Сьомаківській бібліотеці-філіалі. Під час заходів читачі мали можливість ознайомитися з книжковими викладками, на яких представлені книги, що дозволять зануритись у неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

Не випадково, свято українського козацтва співпадає з Днем захисників і захисниць України. Також на книжкових полицях виставок експонувалися матеріали про подвиги воїнів-захисників, які і сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи кордони від ворога. Учасники заходів вшанували подвиг тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всіх, хто несе військову службу в зоні бойових дій.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

Іванковецька бібліотека-філіал
Паньковецька бібліотека-філіал