Головна » Архив материалов

21 вересня 2021 року у Пилявківській сільській бібліотеці відбувся народознавчий урок "Віночок звичаїв рідного краю".

Діти ознайомились з історією села Пилявка, цікавими легендами. ... Читать дальше »

Переглядів: 209 | Добавил: Світлана | Дата: 08.10.2021 | Комментарии (0)

Протягом вересня місяця в Олексіївській бібліотеці-філіалі проведено ряд заходів до святкування Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва, які проведені з метою розширення знань про історію славного українського козацтва, виховання патріотизму, національної гідності, популяризація надбань і традицій славних запорожців – оборонців рідної землі.

... Читать дальше »

Переглядів: 203 | Добавил: Світлана | Дата: 08.10.2021 | Комментарии (0)

14 жовтня –День захисників і захисниць України визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців на всіх етапах її багатовікової історії.

З нагоди цього свята, вшановуючи наших Героїв, які віддали своє життя за Україну, дякуючи всім ти ... Читать дальше »

Переглядів: 188 | Добавил: Світлана | Дата: 08.10.2021 | Комментарии (0)

У Мшанецькій бібліотеці-філіал проведено годину мужності «Захист Вітчизни обов’язок громадянина».

14 жовтня – день, коли є прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність героям сьогодення – ... Читать дальше »

Переглядів: 178 | Добавил: Світлана | Дата: 08.10.2021 | Комментарии (0)

У Європейській літературі є безліч сучасних письменників, творчість яких вважається не тільки найвищим злетом національної культури, але і її найхарактернішим втіленням.

Тож пропонуємо вашій увазі віртуальну книжкову виставку, яка об‘єднує геніїв слова за географічною ознакою – письменників Європи, Вони дарують  нам свої твори, в які можна зануритись з головою забувши про час та простір.

&nb ... Читать дальше »

Переглядів: 179 | Добавил: Світлана | Дата: 07.10.2021 | Комментарии (0)

Сьогодні до Старосинявської центральної бібліотеки на зустріч з працівниками завітав голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес Літераторів України» Володимир Захар’єв.

Під час теплого спілкування пи ... Читать дальше »

Переглядів: 222 | Добавил: Світлана | Дата: 01.10.2021 | Комментарии (0)

17 вересня 2021 року в читальному залі Старосинявської центральної бібліотеки сільські бібліотекарі прийняли участь в бібліодні, який провела Хмельницька ОУНБ в режимі онлайн на тему: «Сільська бібліотека – інформаційний центр громади».

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 165 | Добавил: Світлана | Дата: 20.09.2021 | Комментарии (0)

17 вересня 2021 року бібліотеці відбувся виїзний інформаційно-просвітницький захід "Успішна молодь - успішна громада" для молоді різної категорії та мешканців громади.

Ініціатор проведення заходу Старосинявська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості. ... Читать дальше »

Переглядів: 246 | Добавил: Світлана | Дата: 20.09.2021 | Комментарии (0)

Старосинявська центральна бібліотека рекомендує своїм користувачам ознайомитися з енциклопедичним довідником «Шевченківські лауреати»:

Шевченківські лауреати: 1962-2012 : енцикл. довід. / Авт.-упоряд. М. Г. Лабінський; Вступ. слово Б. І. Олійника. - 3-тє вид., змін. і допов. - Київ : Криниця, 2012. - 864 с.: портр.

... Читать дальше »

Переглядів: 215 | Добавил: Світлана | Дата: 10.09.2021 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 56 57 »