Головна » 2021 » Ноябрь » 18 » Бібліотека долучилась до інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності»
Бібліотека долучилась до інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності»

17 листопада 2021 року,  з метою підвищення обізнаності безробітних щодо ризиків нелегального працевлаштування за кордоном фахівцем Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості  Людмилою Гарник, за участі працівника хабу цифрової освіти - Старосинявської центральної бібліотеки Алли Гневуш та головного юриста Летичівського бюро правової допомоги Оксана Куцоконь, проведено на платформі ZOOM онлайн-семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

В рамках тематики заходу, долучаючись до інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», фахівець бібліотеки-хабу Алла Валентинівна ознайомила присутніх з освітніми серіалами «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн» і «Обережно! Кібершахраї», а також довела до відома, що на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта перед кожним охочим  відкривається можливість перевірити свій рівень цифрової компетентності, пройшовши Національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм».

Переглядів: 305 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0