Головна » 2021 » Октябрь » 21 » Хаб цифрової освіти в «Дії»
Хаб цифрової освіти в «Дії»

У нинішній системі складних, а іноді й суперечливих інформаційних потоків, кожен має бути медійно та інформаційно грамотним, щоб розуміти стан справ, сприяти безпечному використанню інформації, зручним можливостям спілкування та комунікацій з установами та організаціями.

Для навчання комп'ютерної грамотності, ознайомлення з усіма перевагами використання інтернету для вирішення побутових та соціальних проблем пересічними українцями, урядом було запроваджено створення хабів цифрової освіти - місць, куди будь-хто може завітати, безкоштовно отримати доступ до освітньої платформи «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання, переглянувши навчальні серіали, навчатися використовувати онлайн сервіси та здобути знання з цифрової грамотності.

Жителі Старосинявщини мають можливість скористатись даним освітнім сайтом від «Дія» в Старосинявській центральній бібліотеці, на базі якої офіційно функціонує хаб цифрової освіти.

Так, сьогодні, директор Ольга Іванець та працівники центральної книгозбірні Алла Гневуш та Наталія Шамрай, спільно з Старосинявською районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості в особі фахівця Людмили Гарник провели інформаційну годину на тему «Дія. Цифрова освіта – ознайомлення з сайтом» для активних жителів громади.

В ході заходу учасникам розповіли про основні завдання порталу, головними серед яких є забезпечення більшої доступності до дистанційного навчання та полегшення розвитку цифрових компетентностей у людей різного віку та професій. А також зазначено, що як з комп’ютера, так і з телефону перед користувачами відкривається доступ до освітніх серіалів; лекцій, навчальних матеріалів, освітніх ресурсів; тестування, перевірки знань; новин освіти; інформації про установи та організації, які надають доступ до цифрової освіти. На головній сторінці сайту розміщено тест «Цифрограм», який дозволяє оцінити рівень власної цифрової грамотності, посилити резюме та похвалитися в соцмережах. З цифровими навичками можна ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку. З учасниками заходу проведено практичні заняття з реєстрації особистої сторінки та проходження тестування.

Переглядів: 248 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0