Головна » Архив материалов

В рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" центральна книгозбірня поповнилася новими книгами: «Все те незриме світло» (Ентоні Дорр), «Оголений нерв» (Світлана Талан), «Хірург» (Тесс Геррітсен), «Львів. Кава. Любов», «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» (Вікторія Горбунова).

Працівники бібліотеки з радістю прийняли такі чудові подарунки від читачки Наталії Дідух.

... Читать дальше »

Переглядів: 148 | Добавил: Світлана | Дата: 20.05.2022 | Комментарии (0)

Бібліотекарі щодня мають змогу спілкуватись із багатьма цікавими людьми.

У свій час активною читачкою була Гневуш Тетяна Дмитрівна. Вона читала детективи, українську та зарубіжну класику, книги з садівництва, городництва та кулінарії. Особливо цікавилась журналом «Жінка», де друкувались схеми вишиванок, адже (з її слів) дуже любить вишивати.

Тетяна Дмитрівна почала вишивати, ще навчаючись у школі. Потім трудо ... Читать дальше »

Переглядів: 204 | Добавил: Світлана | Дата: 20.05.2022 | Комментарии (0)

В Міжнародний день музеїв ми запрошуємо вас відвідати онлайн екскурсію Музеєм-діорамою «Пилявецька битва», який з нагоди 400-річчя від дня народження Б. Хмельницького, було урочисто відкрито у вересні 1995 року.

Вузенький коридор, що на другому поверсі будинку культури, веде до однієї з кімнат, над дверима якої стилізований козацький шрифт повідомляє, що це – Музей-діор ... Читать дальше »

Переглядів: 166 | Добавил: Світлана | Дата: 18.05.2022 | Комментарии (0)

13 травня 2022 року працівники Старосинявської центральної бібліотеки та Старосинявської бібліотеки для дітей прийняли участь у благодійному заході під назвою «Незламні», присвяченому захисникам України.

Переглядів: 120 | Добавил: Світлана | Дата: 17.05.2022 | Комментарии (0)

12 травня 2022 року працівник хабу цифрової освіти «Старосинявська центральна бібліотека» Алла Паламарчук спільно з фахівцем Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Людмилою Гарник прийняли активну участь в груповій онлайн-зустрічі з президентом благодійного фонду «Ксена» О.У. Устиновою на тему «Ризики нелегальної трудової міграції».

... Читать дальше »

Переглядів: 94 | Добавил: Світлана | Дата: 17.05.2022 | Комментарии (0)

На зображенні може бути: 1 особа та книга       Старосинявська центральна бібліотека як хаб цифрової освіти надає доступ до Інтернету, проводить навч ... Читать дальше »

Переглядів: 152 | Добавил: Світлана | Дата: 12.05.2022 | Комментарии (0)

Нагадуємо, що на базі центральної бібліотеки організовано простір, де можна вивчати українську.

В нашому суспільстві людям важко саме говорити українською. Не писати, не читати, не розуміти, а саме говорити. Коли діло доходить до того, щоб висловити свою думку, на жаль у людей часто виникають проблеми. Тому просвітницькі зустрічі «Україна: історія, мова…» – це не розбір правил правопису, а безпосередньо обговорення різних актуальних тем. Окр ... Читать дальше »

Переглядів: 166 | Добавил: Світлана | Дата: 09.05.2022 | Комментарии (0)

Цього року Україна відзначає 8–9 травня в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі. Для українців протистояння російській агресії – це боротьба за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда, який заради досягнення мети не гребує ані воєнними злочинами, ані злочинами проти людства.

... Читать дальше »

Переглядів: 148 | Добавил: Світлана | Дата: 06.05.2022 | Комментарии (0)

04 травня 2022 року працівники Старосинявської центральної бібліотеки та Старосинявської бібліотеки для дітей, підтримуючи весняну акцію «Я люблю Стару Синяву!», долучились до спільної роботи організацій та установ селищної ради з благоустрію селища.

Зокрема, під час толоки наведено лад навколо Меморіалу Слави у центрі Старої Синяви. У ході роботи було скопано «зелену зону» території, позбавлено її від бурянів, висад ... Читать дальше »

Переглядів: 145 | Добавил: Світлана | Дата: 06.05.2022 | Комментарии (0)

Воно приходить до нас щороку, сонцесяйне, заквітчане і дуже щире – Свято Матері. Приходить у другу неділю травня, коли сонце своїм промінням зігріває весняну землю, коли природа оживає і дарує свої неповторні барви.

В Україні День матері святкували з 1929 року. Ініціатором впровадження Дня матері була Олена Кисилівська, редактор тижневика «Жіноча доля». Але з часом про це свято було забуто, і лише в 1999 році згадали про нього. В 2022 році День матері ми святкуємо 08 травня.

... Читать дальше »

Переглядів: 139 | Добавил: Світлана | Дата: 06.05.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 56 57 »