Головна » 2022 » Май » 6 » “Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!”
“Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!”

Цього року Україна відзначає 8–9 травня в умовах повномасштабної військової агресії Росії, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, на саме існування українців, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі. Для українців протистояння російській агресії – це боротьба за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда, який заради досягнення мети не гребує ані воєнними злочинами, ані злочинами проти людства.

У 1939–1945 роках ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія імперського націоналізму та фашизму. Тому традиційне гасло цих пам’ятних днів «Пам’ятаємо – перемагаємо!» цього року на державному рівні дещо видозмінене і звучить так: «Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!».

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 77-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Відділ обслуговування Старосинявської центральної бібліотеки пропонує до вашої уваги книжково-ілюстративну виставку-хроніку: «Пам’ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!».

Матеріали виставки розкривають історичну правду про трагічні дні війни, про  учасників воєнних дій.

Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув в війні 1939-1945 і 2014-2022 років. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни та захисникам України сьогодення.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати бібліотеку і ознайомитись із книгами, що представлені на книжковій виставці.

Переглядів: 150 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0