Головна » 2022 » Май » 12 » Розмовляймо українською!
Розмовляймо українською!

На зображенні може бути: 1 особа та книга       Старосинявська центральна бібліотека як хаб цифрової освіти надає доступ до Інтернету, проводить навчання та консультації щодо безпечно користуватися різними цифровими сервісами, спрямовує та консультує своїх користувачів як пройти навчання на порталі Дія. А також за будь-якої нагоди використовує можливість долучитися до розвитку української мови: заохочує читачів обирати книги українських авторів, популяризує українську за допомогою тематичних постів та відео-роликів на сайті та у соціальних мережах Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, сприяє проведенню просвітницьких зустрічей, організовує книжкові виставки і ін.

09 травня 2022 року працівником центральної бібліотеки Аллою Паламарчук, на прохання двох відвідувачів книгозбірні, було надано допомогу в реєстрації проходження іспитів на визначення рівня володіння державною мовою для державних службовців та охочих здобути громадянство України. Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» публічні діячі, державні службовці, депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, співробітники Національної поліції, керівники закладів освіти, наукові та педагогічні працівники, медичні працівники та інші посадові особи зобов’язанні володіти державною мовою та спілкуватися нею на всій території України при здійсненні своїх повноважень, а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначені цим Законом. Рівень володіння державною мовою особами, визначеними в даному Законі, засвідчується державним сертифікатом, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

#розмовляй_українською

#cyfra_library