Головна » Архив материалов

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це най ... Читать дальше »

Переглядів: 75 | Добавил: Світлана | Дата: 05.10.2022 | Комментарии (0)

Після 24 лютого 2022 року у Старосинявському краї суттєво зросла кількість мешканців. На жаль, причиною цього стала війна. Ми всі у своєму повсякденному житті почали використовувати такі слова як «евакуйовані», «біженці», «внутрішньо переміщені особи»... Це ті люди, які рятували свої життя з територій України, на яких ведуться бойові дії. Деякі з них знайшли свій новий дім у нашій громаді.

... Читать дальше »

Переглядів: 80 | Добавил: Світлана | Дата: 05.10.2022 | Комментарии (0)

Відвідувачі книгозбірні, які внаслідок активних воєнних дій змушені були залишити власну домівку, знайшли прихисток в нашій громаді, мали змогу отримати першу психологічну допомогу.

29 липня 2022 року на базі Старосинявської центральної бібліотеки було проведено групову психосоціальну підтримку для внутрішньо переміщених дітей та дорослих за участю фах ... Читать дальше »

Переглядів: 159 | Добавил: Світлана | Дата: 05.10.2022 | Комментарии (0)

28 липня 2022 року в читальному залі комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбулась інформаційна година «Україна: утвердження незалежної держави» до Дня Ук ... Читать дальше »
Переглядів: 111 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

Видавнича палітра центральної бібліотеки
Переглядів: 91 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

Шановні користувачі!
Переглядів: 102 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

Завдяки підтримці Міністерства цифрової трансформації на порталі Дія.Цифрова освіта запустили один із 22 модулів цифрової навчальної системи ICDL. Ця тренувальна (пробна) версія тесту отримала назву «Український цифровий громадянин».
Переглядів: 109 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

20 липня 2022 року фахівець з інформаційної діяльності центральної бібліотеки Алла Паламарчук провела черговий тренінг «Цифрова грамотність» з молодими активними шукачами роботи. Дані заняття проходять в хабі цифрової освіти «Комунальний заклад «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» щомісяця. Ініціатором їх проведення є соціальний партнер бібліотеки, фахівець Старосинявської районної філії ХО ... Читать дальше »
Переглядів: 98 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

Допитливість і прагнення до нового закладена в людях з дитинства. Розвиваючись інтелектуально і фізично, юнацтво відчуває найсильніший інформаційний голод. Не кожен може розібратися, яка саме інформація йому потрібна для дозвілля, який жанр літератури більше до смаку. Іноді для того, щоб розібратися в цьому, доводиться поверхнево вивчити кілька літературних джерел. Бібліотека для цього надає необмежені можливості. Процес пошуку потрібної книги може і ... Читать дальше »
Переглядів: 93 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

Неабияке задоволення приносять нові книги, які надходять до бібліотеки. Це радість для всіх – як для бібліотекарів, так і для читачів!
Переглядів: 87 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 57 58 »