Головна » Архив материалов

Щороку 18 липня в Сьомаках, відродженому селі Старосинявщини, вшановують пам’ять жертв вщент спаленого нацистськими карателями населеного пункту.

Переглядів: 110 | Добавил: Світлана | Дата: 31.07.2022 | Комментарии (0)

25 червня 2022 року світ побачив першу «ластівку» нашого земляка Олексія Скробагатого – книгу «Струнами душі». А вже за кілька днів автор особисто подарував дебютну книгу Старосинявській центральній бібліотеці, за що колектив книгозбірні висловлює щиру подяку!

У передмові до збірки, яку написав Олексій Миколайович зазначено: «Вірші, котрі увійшли у збірку, демонструють уміння переосмислювати побачене, виділяти те, що хвилює, не залишає байдужим. Автор торкається питань почуттів, законів совісті, любові та добра, зображає всю свою зворушливу ніжність до доньки, сім’ї. Поет ... Читать дальше »

Переглядів: 167 | Добавил: Світлана | Дата: 12.07.2022 | Комментарии (0)

07 липня 2022 року в сільських бібліотеках-філіях відбулись години народознавства «Ой на Івана, ой на Купала дівчина віночок собі сплітала», під час яких дівчата навчались плести віночки, пускали їх на воду, водили хороводи.

Бібліотекарі ознайомили учасників заходів з історією, традиціями і звичаями свята Івана К ... Читать дальше »

Переглядів: 105 | Добавил: Світлана | Дата: 12.07.2022 | Комментарии (0)

Війна в Україні, на жаль, все ще триває. Тож кількість потребуючих збільшується щодня.
Переглядів: 99 | Добавил: Світлана | Дата: 03.07.2022 | Комментарии (0)

Кожна держава має свою Конституцію і вважає її найціннішим документом. У цьому документі закладено основу держави – її суспільні й національні цінності, життєво важливі права та свободи громадян.
Переглядів: 99 | Добавил: Світлана | Дата: 03.07.2022 | Комментарии (0)

16 червня 2022 року відбувся черговий тренінг «Цифрова грамотність», в якому взяли участь 13 активних шукачів роботи – громадян, які мають бажання удосконалювати свої цифрові навики.

Володіючи цифровою грамотністю, людина отримує значно більше шансів на працевлаштування та побудову успішної кар’єри. Саме тому, з метою підвищення мобільності безробітних в онлайн-просторі, набуття ними навичок та здатності пошуку роботи в Інтернеті, вміння використовувати онлайн-ресурси для розвитку кар’єри, фахівець Старосинявської районної філії ХОЦЗ Людмила Гарн ... Читать дальше »

Переглядів: 98 | Добавил: Світлана | Дата: 19.06.2022 | Комментарии (0)

Традиційно активним є старше покоління, яке роками та десятиліттями відвідує бібліотечні заклади. Проте приємно відмітити, що і читачі юнацького віку Старосинявської центральної бібліотеки активно читають і відвідують книгозбірню. Приходять молоді люди з новим світосприйняттям, сучасними потребами, різноманітними уподобаннями, які шукають серйозну літературу, що розвиває.

Нагадуємо, що у нашій бібліотеці є чудові книги від ... Читать дальше »

Переглядів: 226 | Добавил: Світлана | Дата: 19.06.2022 | Комментарии (0)

Хаб цифрової освіти на базі центральної бібліотеки продовжує знайомити мешканців громади з різноманітними застосунками.

Темою чергового індивідуального заняття стало знайомство з новим популярним додатком Signal.

Під час занять фахівець хабу Алла Паламарчук навчила користувачів:

... Читать дальше »

Переглядів: 118 | Добавил: Світлана | Дата: 19.06.2022 | Комментарии (0)

08 червня 2022 року відбулася зустріч з психологічної підтримки осіб, постраждалих від військових дій, зокрема: внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, членів їх сімей.

Старосинявська центральна бібліотека гостинно прийняла внутрішньо-переміщених сімей.

Захід проводили фахівець Старосинявської районної філії ХОЦЗ Людмила Гарник спільно з ГО «Інститут психосоматики та травмотерапії». Участь також п ... Читать дальше »

Переглядів: 246 | Добавил: Світлана | Дата: 19.06.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 57 58 »