Головна » Архив материалов

01 грудня 2023 року відбувся методичний день на тему «Планування та звітність бібліотек. Основні завдання на 2024 рік» для бібліотечних працівників Старосинявської ТГ.

Про роль бібліотек у формуванні читацької активності та про успішне планування як фактор ефективної роботи бібліотек наголосила директор КЗ «Старосинявська ЦБ» Ольга Іванець.

Провідний методист Наталія Шамрай представила нові затве ... Читать дальше »

Переглядів: 28 | Добавил: Світлана | Дата: 25.12.2023 | Комментарии (0)

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, гендерна нерівність, дискримінація та приниження. На жаль, і сьогодні це поширена проблема в українському суспільстві. Фізичне та емоційне насильство, булінг, мобінг, цькування, ізоляція, сексуальне насильство в інтернеті та в житті – це соціальні біди, з якими необхідно боротися.

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» започаткована для привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, п ... Читать дальше »

Переглядів: 26 | Добавил: Світлана | Дата: 25.12.2023 | Комментарии (0)

Війна поставила перед бібліотеками нові завдання та виклики. Книгозбірні їх прийняли і поруч з пов’язаною з суто мирними завданнями роботою спрямовують свої зусилля на підтримку воїнів ЗСУ. Адже кожен свідомий українець робить неймовірний вклад у наближення перемоги.

Тому бібліотекарі Старосинявської центральної бібліотеки та бібліотеки для дітей спільно з працівниками центрального Будинку культури «Ритм» активно долучилися до плетіння маскувальних сіток для наших воїнів. Нещодавно в черговий раз також взяли участь у благодійній акції «Зігрій воїна&raq ... Читать дальше »

Переглядів: 27 | Добавил: Світлана | Дата: 25.12.2023 | Комментарии (0)

ЗСУ боронять наші спокійні сни та відбивають атаки росіян, а тил віддячує бійцям теплом та турботою. Згуртувалися й старосинявці та допомагають воїнам, чим можуть. А коли надворі похолодало, неабияк турбуються, аби наші захисники не мерзнули в холодних окопах. Старосинявські ... Читать дальше »

Переглядів: 25 | Добавил: Світлана | Дата: 25.12.2023 | Комментарии (0)

З повномасштабною війною з’явилися нові виклики, на які треба оперативно реагувати. Зокрема, йдеться і про цифрові можливості, як зареєструвати статус ВПО, отримати допомогу від держави, скористатись застосунками, захистити свої акаунти в соцмережах тощо. ... Читать дальше »
Переглядів: 60 | Добавил: Світлана | Дата: 02.12.2023 | Комментарии (0)

Протягом багатьох років наші користувачі дарують бібліотеці книги з власних колекцій.
Переглядів: 62 | Добавил: Світлана | Дата: 02.12.2023 | Комментарии (0)

У Старосинявській центральній бібліотеці чергове книжкове поповнення – примірник книги "Новий Захід. Українська мрія" Ярослава Романчука, подарований автором.
Переглядів: 32 | Добавил: Світлана | Дата: 02.12.2023 | Комментарии (0)

З нагоди свята Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в бібліотеках  громади відбулися тематичні заходи. 24 серпня 1991 року, продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, Верховна Рада Української Республіки урочисто проголосила незалежність України та створення самостійної української держави. З того часу весь український народ відзначає державне свято – День Незалежності України.

День Незалежності України – це одне з найважливіших с ... Читать дальше »

Переглядів: 50 | Добавил: Світлана | Дата: 23.08.2023 | Комментарии (0)

Старосинявська центральна бібліотека вітає МШАНЕЦЬКУ СІЛЬСЬКУ БІБЛІОТЕКУ-ФІЛІЮ ( ... Читать дальше »
Переглядів: 45 | Добавил: Світлана | Дата: 23.08.2023 | Комментарии (0)

Сьогодні, 09 серпня 2023 року до Хабу цифрової освіти на базі Старосинявської центральної бібліотеки завітав наш користувач, голова Старосинявської районної організації УТМР Валерій Остапець.
Переглядів: 50 | Добавил: Світлана | Дата: 23.08.2023 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 57 58 »