Головна » 2023 » Декабрь » 25 » Відбувся методичний день на тему "Планування та звітність бібліотек"
Відбувся методичний день на тему "Планування та звітність бібліотек"

01 грудня 2023 року відбувся методичний день на тему «Планування та звітність бібліотек. Основні завдання на 2024 рік» для бібліотечних працівників Старосинявської ТГ.

Про роль бібліотек у формуванні читацької активності та про успішне планування як фактор ефективної роботи бібліотек наголосила директор КЗ «Старосинявська ЦБ» Ольга Іванець.

Провідний методист Наталія Шамрай представила нові затверджені форми звітності, а також надані інструкції щодо їх заповнення згідно Наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 28.11.2022р №463 «Про затвердження форм звітності про діяльність публічних та спеціальних бібліотек».

Провідний бібліотекар Наталія Налитко надала професійні поради щодо роботи з книжковим фондом: комплектування, збереження, списання, робота з рідкісними і цінними виданнями.

Бібліограф ЦБ Раїса Олійник зробила акцент на традиційні і інноваційні форми інформаційно-бібліографічного обслуговування на 2024 р.

Методичні поради по роботі з дітьми на 2024 рік надала завідуюча бібліотекою для дітей Любов Зваричук.

Працівник хабу цифрової освіти Алла Паламарчук зупинилася на особливості роботи бібліотек у соціальних мережах, на висвітленні інформації про роботу бібліотек у соціальних мережах, правильності публікування дописів, розміщення фото та відео.

На завершення методичного дня бібліотекарі поділилися власним досвідом роботи в сучасних умовах.

#cyfra_library

#bibliosinyava_cyfra_library