Головна » 2023 » Декабрь » 25 » Міжнародна акція «16 днів проти насильства»
Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, гендерна нерівність, дискримінація та приниження. На жаль, і сьогодні це поширена проблема в українському суспільстві. Фізичне та емоційне насильство, булінг, мобінг, цькування, ізоляція, сексуальне насильство в інтернеті та в житті – це соціальні біди, з якими необхідно боротися.

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» започаткована для привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, захисту прав жінок та осіб з інвалідністю.

Вже традиційно щороку, в межах даної акції у читальному залі центральної бібліотеки усі структури соціального діалогу Старосинявської громади збираються для проведення спільного заходу.

Так, сьогодні, 01 грудня 2023 року, відбувся інформаційний захід «Поруш тишу», участь в якому взяли: головний юрист Летичівського бюро правової допомоги Оксана Куцоконь, фахівець Старосинявського відділу Хмельницької філії ХОЦЗ Людмила Гарник, в.о. директора Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Шуляк та фахівець Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Поліщук, головний спеціаліст відділу-служба у справах дітей Олександр Козлик, працівники центральної бібліотеки та бібліотеки для дітей, сільських бібліотек-філій.

Ведуча заходу бібліотекар І категорії Наталя Данілкович розпочала захід розповівши історію започаткування акція «16 днів проти насильства» та важливі дати, які охоплює даний період.

Під час виступів були обговорені індикатори фізичного, психологічного насильства, алгоритм дій при виявленні підозри або факту насилля, відповідальність за його вчинення а також профілактика насилля над дітьми.

Окремою темою було виділено «Мобінг», про який більш детально розповіла присутнім головний юрист Летичівського бюро правової допомоги Оксана Куцоконь.

Акція "16 днів проти насильства" – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

На завершення зустрічі учасникам було запропоновано ознайомитись з постійнодіючою інформаційною книжковою виставкою «Стоп насильству!».

Переглядів: 30 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0