Головна » Архив материалов

10 березня 2018 року в Йосипівській сільській бібліотеці-філіалі відбувся урочистий захід «Шляхами великої долі», присвячений ушануванню пам’яті Великого Кобзаря, який організувала бібліотекар Гурина О.М.

День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд: 9 – 10 березня. Між цими двома березневими днями 47 років життя, яке с ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 405 | Добавил: Світлана | Дата: 12.03.2018 | Комментарии (0)

8 березня 2018 року в приміщенні Бабинської сільської бібліотеки – філіалу проведено літературну годину «Сьогодні, жінко, ваше свято!», який організували бібліотекар Горбатюк А.М. та завідуюча клубом Бай В.В. В заході взяли участь учні 1-4 класів місцевої загальноосвітньої школи. Ведучі свята Берегельська С.В. та Дорошок І.В ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 448 | Добавил: Світлана | Дата: 12.03.2018 | Комментарии (0)

9 березня відзначаємо 204 – ту річницю від дня народження великого сина українського народу, геніального поета, художника, мислителя Т.Г. Шевченка. Він прожив усього 47 років , із яких 24 був у кріпацтві, 10 років мучився в солдатській неволі на засланні, і всього 13 років був вільною людиною.

До цієї дати у центральній районній бібліотеці організована книжково ... Читать дальше »

Переглядів: 411 | Добавил: Світлана | Дата: 06.03.2018 | Комментарии (0)

28 лютого в читальному залі районної бібліотеки відбувся семінар-навчання сезонних працівників на тему: "Сезонне технічне обслуговування тракторів та сільськогосподарських машин".

Переглядів: 420 | Добавил: Світлана | Дата: 28.02.2018 | Комментарии (0)

23 лютого 2018 року на базі Старосинявської ЦРБ відбулася школа професійної майстерності для сільських бібліотекарів на тему «Сучасна українська література: бібліотека, читач». Популяризація української літератури – це процес багатоаспектний, який передбачає постійне фахове вдосконалення бібліотечних працівників. Школу професійної майстерн ... Читать дальше »

Переглядів: 555 | Добавил: Світлана | Дата: 26.02.2018 | Комментарии (0)

Цими днями Україна вшановує пам’ять героїв Небесної сотні. Працівники районної книгозбірні підготували виставку-інсталяцію: «Небесна сотня. Пам’ятай !». Книги, які представлені на виставці познайомлять користувачів з тими учасниками Революції Гідності, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Украї ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 495 | Добавил: Світлана | Дата: 19.02.2018 | Комментарии (0)

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем. Назва свята «Масляна» пов’язана з тим, ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 388 | Добавил: Світлана | Дата: 16.02.2018 | Комментарии (0)

10 лютого 2018 року в приміщенні Йосипівської сільської бібліотеки - філіалу проведено зустріч з воїном - афганцем жителем с.Йосипівка Мамчуром Сергієм Степановичем, яку організували бібліотекар Гурина О.М та завідуюча клубом Джобулда Т.І. Дана зустріч присв'ячена 29 - й річниці виведення військ з Афганістану. На зустріч завітали користувачі бібліотеки учні с ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 488 | Добавил: Світлана | Дата: 15.02.2018 | Комментарии (0)

Колектив бібліотеки щиро вітає користувачів з днем закоханих. До цієї дати працівники організували книжкову інсталяцію "Зізнайся у коханні книзі". Бажаємо цікавого читання і нехай книги дарують Вам приємні хвилини відпочинку.

Переглядів: 735 | Добавил: Світлана | Дата: 14.02.2018 | Комментарии (0)

31 січня 2018 року в Цимбалівській сільській бібліотеці-філіалі відбулась зустріч з учасником АТО Станіславом Олятовським, "Герої живуть поряд із нами», на якій була присутня учнівська молодь та небайдужі жителі села. Зустріч організована з ме ... Читать дальше »

Переглядів: 409 | Добавил: Світлана | Дата: 06.02.2018 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 57 58 »