Головна » 2018 » Февраль » 26 » «Сучасна українська література: бібліотека, читач»
«Сучасна українська література: бібліотека, читач»

23 лютого 2018 року на базі Старосинявської ЦРБ відбулася школа професійної майстерності для сільських бібліотекарів на тему «Сучасна українська література: бібліотека, читач». Популяризація української літератури – це процес багатоаспектний, який передбачає постійне фахове вдосконалення бібліотечних працівників. Школу професійної майстерності відкрила директор Іванець О.М., яка звернула увагу на актуальність теми і наголосила на тому, що бібліотекар є головним учасником процесу читання та його популяризатор. Розглядалися питання про те, як краще зорієнтуватись у сучасних тенденціях української літератури. Надано консультації: провідного методиста Шамрай Н.В. «Нетрадиційні форми роботи в популяризації художньої літератури», провідного бібліотекаря Налитко Н.С. «Традиційні ресурси комплектування сучасною українською книгою». Виступили з годинами порад : Зваричук Л.В., завідуюча районною бібліотекою для дітей «Сучасна українська книга-дітям», Лукачек Н.В., завідувач відділу обслуговування ЦРБ «Література військової тематики. Нові жанри: військова репортажистика, українська фронтова, окопна література». Бібліотекарі познайомились із найбільш яскравими, маловідомими авторами на виставці-знайомстві «На хвилях нової української сучасної літератури», яку представила Данілкович Н.П., бібліотекар відділу обслуговування, а також взяли участь у літературній вікторині «Сучасна українська література». На закінчення відбулися практичні заняття « Інтернет-книгарні, як придбати книгу».

Під час проведення школи професійної майстерності бібліотечні працівники мали змогу продемонструвати свій погляд на українську літературу, як вона пов’язує бібліотеку і читача.

Переглядів: 546 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0