Головна » 2014 » Март » 25

Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Книга твій надійний друг, книга знає все навкруг» відбулось 21 березня 2014 року на базі Мшанецької сільської бібліотеки, в рамках відзначення 200 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Розпочали свято ведучі Шкаровецька Маргарита і Давидова Ірина, які  розповіли  про роль книги в житті кожної людини. З вітальним словом звернулась завідуюча  районною бібліотекою для дітей  Любов Василівна Зваричук , яка привітала усіх зі святом, та побажала, щоб книга  стала вірним другом і порадником.

... Читать дальше »

Переглядів: 675 | Добавил: Світлана | Дата: 25.03.2014 | Комментарии (0)

В рамках Всеукраїнської естафети пам'яті "Слава визволителям України", присвяченої 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. 12 березня 2014 року у читальній залі ЦРБ відбулося засідання за круглим столом.
До присутніх зі словами привітань звернулись перший заступник голови РДА В. Здебський та заступник голови районної ради В. Франчук. Виступили також голова Старосинявської районної ради ветеранів війни і праці В. Димніч, заступник голови Полонської РДА Н. Собчук, голова Полонської районної ради ветеранів війни і праці В. Куценко.
На засіданні круглого столу з доповідями виступили О. Собур, вчитель історії Старосинявського НВК - ... Читать дальше »
Переглядів: 560 | Добавил: Світлана | Дата: 25.03.2014 | Комментарии (0)