Головна » 2014 » Март » 25 » Слава визволителям України
Слава визволителям України
В рамках Всеукраїнської естафети пам'яті "Слава визволителям України", присвяченої 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. 12 березня 2014 року у читальній залі ЦРБ відбулося засідання за круглим столом.
До присутніх зі словами привітань звернулись перший заступник голови РДА В. Здебський та заступник голови районної ради В. Франчук. Виступили також голова Старосинявської районної ради ветеранів війни і праці В. Димніч, заступник голови Полонської РДА Н. Собчук, голова Полонської районної ради ветеранів війни і праці В. Куценко.
На засіданні круглого столу з доповідями виступили О. Собур, вчитель історії Старосинявського НВК - "Події Великої Вітчизняної війни у Старій Синяві", А. Поліщук, вчитель історії Адампільської ЗОШ І-ІІІ ст. - "Старосинявщина - фронту", Є. Процюк, вчитель історії Цимбалівського НВК - "Фортифікаційні об'єкти Старосинявського вузла оборони Остропільського укріпрайону, як стуктурний елемент систем оборони Радянського Союзу напередодні і на початку ВВ війни", М. Чукань, вчитель історії Дашковецького НВК - "Село Сьомаки Старосинявського району - Подільська Хатинь", І. Русий, вчитель історії Пасічнянського НВК - "Соціально-господарські аспекти відбудови в 1944-1946 рр.", О. Іванець, директор ЦБС - "Подвиг народу житеме вічно у наших серцях".
У бібліотеці організована книжково-ілюстративна виставка "Доки пам'ятаємо - живемо!"
Переглядів: 560 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0