Головна » 2014 » Март » 25 » Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Книга твій надійний друг, книга знає все навкруг» відбулось 21 березня 2014 року на базі Мшанецької сільської бібліотеки, в рамках відзначення 200 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

Розпочали свято ведучі Шкаровецька Маргарита і Давидова Ірина, які  розповіли  про роль книги в житті кожної людини. З вітальним словом звернулась завідуюча  районною бібліотекою для дітей  Любов Василівна Зваричук , яка привітала усіх зі святом, та побажала, щоб книга  стала вірним другом і порадником.

Про історію книги та шлях її до читача розповіла бібліотекар Тетяна Іванівна Заїкун  . У святі взяли участь учні 3 – 7 класів місцевої ЗОШ   І –ІІІступенів: Голощук Вікторія, Журавель Іванна, Захарук Наташа, Лажевська Діана, Супотніцький Коля, Супотніцький Володя, Ликов Женя, Хом’юк Юля, Шведюк Вася, які читали вірші про книгу, рідну мову, особливо хвилююче звучали вірші Т.Г.Шевченка.

Підвела підсумки заходу директор Старосинявської ЦБС Ольга Миколаївна  Іванець , яка сказала, що насправді багатство кожного вимірюється кількістю прочитаних книжок та побажала завжди поважати книгу і бібліотеку. На згадку подарувала для сільської бібліотеки нові книги і подякувала за участь у змістовному заході.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання в Мшанецькій сільській бібліотеці діє виставка художніх робіт «Великий син України», на якій представлені дитячі роботи: вишивки, малюнки, поробки з дерева.

Переглядів: 675 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0