Головна » 2014 » Ноябрь » 10 » Семінар для сільських бібліотек
Семінар для сільських бібліотек

31 жовтня 2014 року на базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар для сільських бібліотекарів «Використання традиційних та сучасних форм довідково-інформаційного обслуговування користувачів».

Відкрила семінар та повідомила про стан інформаційно-бібліотечної діяльності в бібліотеках району директор ЦБС Іванець О.М. Працівники районних бібліотек надали консультації: «Бібліотеки, як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози» - бібліотекар І категорії Данілкович Н.П., «Інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів: нові тенденції і проблеми» - бібліограф І категорії Олійник Р.І., «Формування інформаційної культури юних користувачів» - завідуюча РДБ Зваричук Л.В., «Інформаційне обслуговування сільської громади: поєднання традиційних та інноваційних послуг» - провідний методист Шамрай Н.В.

Дані консультації були надані з метою роз’яснення бібліотекарям, як повинна працювати бібліотека сьогодні з внутрішньо переміщеними особами та яку інформацію потрібно надавати даним особам.

Під час семінару проведено професійне спілкування та всі бібліотекарі отримали домашнє завдання. Підсумки семінару підвела директор ЦБС Іванець О.М.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 592 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0