Головна » 2014 » Ноябрь » 10

7 листопада 2014 року в центральній районній бібліотеці відбулася година спілкування «Турбота за інших людей – головний обов’язок у житті». З нагоди Міжнародного Дня Сліпих та Всесвітнього Дня Білої тростини. Про проблеми людей з вадами зору розповіли голова Летичівської ТПО УТОС Леськов П.О., лікар-офтальмолог ЦРЛ Колесник А.А, благочинний Старосинявського району УПЦКП Макаровський О. ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 637 | Добавил: Світлана | Дата: 10.11.2014 | Комментарии (0)

4 листопада 2014 року в читальному залі центральної районної бібліотеки пройшов вебінар «Вибори Президента України» який провели працівники ОУНБ ім. М. Островського. У роботі вебінару взяли участь працівники сільських бібліотек району: Нежид Л.В. (село Пилявка), Баніт А.М. (с. Харківці), Герасімова Л.Г. (с. Паньківці), Швець Н.М. (с. Заставці). Презентацію даного вебінару можна переглянути на сайті ОУНБ ім. М. Островського.

Переглядів: 506 | Добавил: Світлана | Дата: 10.11.2014 | Комментарии (0)

31 жовтня 2014 року на базі центральної районної бібліотеки відбувся семінар для сільських бібліотекарів «Використання традиційних та сучасних форм довідково-інформаційного обслуговування користувачів».

Відкрила семінар та повідомила про стан інформаційно-бібліотечної діяльності в бібліотеках району директор ЦБС Іванець О.М. Працівники районних бібліотек надали консультації: «Бібліотеки, як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози» - бібліотекар І категорії Данілкович Н.П., «Інформаційно-бібліографічне об ... Читать дальше »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 590 | Добавил: Світлана | Дата: 10.11.2014 | Комментарии (0)