Головна » 2016 » Апрель » 4 » Видавнича палітра бібліотеки.
Видавнича палітра бібліотеки.

Що ж сьогодні видає методично-бібліографічний відділ центральної районної  бібліотеки? Діапазон широкий: бібліографічні, методичні, методико-бібліографічні, інформаційні, довідкові видання; рекомендаційні, матеріали передового досвіду, календарі, сценарії для проведення бібліотечних заходів, списки нової літератури,   прес-дайджести, прес- релізи, краєзнавчі пам’ятки, історичні довідки,  біобібліографічні довідки,  буклети, листівки, закладки...

Видавнича робота бібліотек району  сьогодні є різноманітною, краєзнавчою та методично спрямованою, видається на власній комп’ютерній техніці.

Пріоритетним напрямком у видавничій роботі методично - бібліографічного відділу є краєзнавча діяльність: видання, присвячені суспільно-політичним подіям, історії, культурі.

До уваги користувачів!

Нові видання  нашої  книгозбірні,  які вийшли в  І кварталі   2016 року . Всього 10 видань. Серед них:

1. Вони боронили Україну: Герої АТО Старосинявщини : краєзнавча пам’ятка.

Подається довідковий матеріал про героїв - земляків Старосинявщини, які загинули на сході України.  Видання містить біографії, історії їхніх  подвигів,  дані про дату та місце загибелі. Доповнено  інформаційним списком літератури «Герої земляки – учасники АТО», віршами присвяченими героям-землякам.

Видання розраховане  на старшокласників, студентів, учителів, краєзнавців, працівників культури, усіх кому не байдужа доля рідної країни.

2.         Рідна мово, звучи в нашім домі :методичні поради для сільських бібліотекарів до Дня святкування української писемності та мови.

3.  інформаційний бюлетень «Старосинявський район за 2015 рік».

В бюлетені висвітлено соціально-економічний, політичний, екологічний та культурний розвиток нашого району.

Адресовано широкому колу читачів.

4. З джерел рідного краю : краєзнавче видання.

Містить  інформацію про проведену краєзнавчу роботу за 2015 рік бібліотеками  району , доповнене фотографіями , сценаріями проведених соціокультурних масових заходів.

Запрошуємо всіх бажаючих  зайти на сайт  нашої бібліотеки:  http: // sinyava-cbs.at.ua  на сторінку «Наші видання»

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 642 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0