Головна » 2013 » Май » 28 » "Старосинявська весна - 2013"
"Старосинявська весна - 2013"

Квітує, буяє розмаєм

Весела, барвиста, ясна…

Нас всіх в дружне коло зібрала

Привітна Старосинявська весна.

28 травня 2013 року в читальній залі ЦРБ відбулося традиційне свято поезії "Старосиянвська весна". З вітальним словом до учасників та гостей свята звернувся начальник відділу культури РДА Б. Німець. На свято завітали: поет-земляк, член Всеукраїнської творчості спілки «Конгрес літераторів України», член Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» - Володимир Ярчук; голова Старосинявського літературного об’єднання «Джерелинка», керівник районної  дитячої літературної студії «Муза Надіквиння», член Національної Спілки журналістів України, організатор і постійна учасниця «Старосинявських весен»  Любов Сердунич; Олексій Скоробагатий, Бабац Інна, учениця Пасічнянського НВК; Дроздовська Анна переможець обласного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та літературного конкурсу «Соняшник», учениця Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст. №1. На традиційній сторінці «Відкриваємо нові імена» представлена Паращина Ангеліна, студентка Київського коледжу Міжнародних відносин. Музичні вітання дарували юні таланти Старосинявської ДМШ Каріна Пащина та Наталочка Маринчак. На завершення учасники свята поклали квіти до пам'ятника Т.Г. Шевченка.

Переглядів: 660 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0