Головна » 2021 » Февраль » 26 » Школа професійної майстерності «Соціокультурна робота – невід’ємна частина  діяльності бібліотеки»

В читальному залі центральної  бібліотеки відбулася школа професійної майстерності для бібліотечних працівників   на тему «Соціокультурна робота – невід’ємна частина  діяльності бібліотеки». Відкрила школу директор ЦБС Ольга Іванець, яка наголосила, що соціокультурна діяльність книгозбірень була і залишається  важливим чинником організації роботи бібліотек. Методичні рекомендації надали провідний методист Наталія Шамрай  про декілька правил сценарної творчості та заступник    по роботі з дітьми Любов Зваричук про психологічні особливості проведення масової роботи з користувачами  дітьми. Завідувач відділу  обслуговування  Ніна Лукачек    акцентувала увагу присутніх  на сучасних активних формах роботи бібліотеки з користувачами . Цікаво і змістовно пройшов обмін досвідом між сільськими бібліотекарями. Надія Майдан, завідуюча Олексіївською бібліотекою- філіалом презентувала про нові форми роботи бібліотеки з юними читачами, Тетяна Заїкун, бібліотекар Мшанецької бібліотеки-філіалу  та Раїса Джулій бібліотекар Мисюрівської сільської бібліотеки  розповіли про краєзнавчу роботу, як пріоритетний напрямок розвитку громади.

Олена Гурина бібліотекар, Йосипівської бібліотеки-філіалу  поділилась досвідом про організацію та проведення народознавчих заходів у бібліотеці. Майстер – клас виробів    з фоамірану провела Світлана Осадчук, завідуюча Новосинявською  бібліотекою-філіалом.

Захід пройшов в теплій та дружній обстановці. Обмін досвідом між сільськими бібліотекарями виявився дуже корисним, інформація була  цікавою та пізнавальною, а ще більш цінним було те, що колеги, поділившись власним досвідом та напрацюваннями,  взамін отримали ще більше ідей для втілення в роботі у своїй бібліотеці.

Переглядів: 228 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0