Головна » 2015 » Май » 28 » Презентація книжкової виставки "Ой зав'ю вінки та на всі святки"
Презентація книжкової виставки "Ой зав'ю вінки та на всі святки"

Ой, земле, радістю умийся –

Прийшла до нас Зелена Трійця!

Нехай Господь нам душу гріє,

А поле житом зеленіє!

31 травня 2015 року православні та греко-католики відзначають одне з найбільших християнських свят, яке припадає на 50-й день від Великодня - Свято Трійці. Його ще називають П`ятдесятницею, адже Трійця відзначається на 50-й день після Великодня.

У День Святої Трійці завершується пасхальний цикл свят. В православних храмах звершується урочисте Богослужіння. За традицією в українських церквах духовенство одягає облачення зеленого кольору, підлогу храму устеляють свіжоскошеною травою, ікони прикрашають березовими гілками. А віруючі приносять до храму для освячення усяке зілля, щоб потім прикрасити свої домівки.

Назва «Зелені свята» дуже стародавня, в її основі лежить культ дерева, культ квітів. Зі святами пов`язані барвисті та поетичні народні обряди і звичаї.

Вітаємо всіх зі святом Трійці! Нехай літо дарує нам сонячний і радісний настрій, багато усмішок на кожен день. Нехай цього дня разом із запашною зеленню в кожну домівку входять мир, злагода і Божа благодать. А людські серця наповнюються добром, щирістю та душевним теплом!

В Старосинявській центральній районній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Ой зав’ю вінки та на всі святки», презентація якої проходила на передодні свят. Запрошуємо ознайомитися з літературою.

Переглядів: 917 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0