Головна » 2015 » Апрель » 14 » Презентація історично-краєзнавчого видання "СТОЛИЦЯ ТВОГО РОДОВОДУ"
Презентація історично-краєзнавчого видання "СТОЛИЦЯ ТВОГО РОДОВОДУ"

У житті села Теліжинці і в культурному житті краю - неабияка подія. Побачила світ нова книжка Л.Сердунич:  "СТОЛИЦЯ ТВОГО РОДОВОДУ" (Історія села Теліжинці Старосинявського району Хмельницької області. (Історично-краєзнавче видання). – Хмельницький: ФОП Крисюк, 2015. – 308 с.: іл. THE CAPITAL OF YOU FAMILY Histori about a village Telizhyntsy, situated in Starosynavskyi district (Khmelnytskyi region). Історично-краєзнавче видання.

10 квітня 2015 року в читальному залі Старосинявської центральної районної бібліотеки відбулася презентація історично-краєзнавчого видання "СТОЛИЦЯ ТВОГО РОДОВОДУ".  Історія села Теліжинці Старосинявського р-ну (Хмельниччина)", в якій взяли участь голова районної ради Бондарчук О.О., працівники селищної ради, жителі та вихідці села Теліжинці, читачі бібліотеки та працівники культури.

Присутні на заході односельці і вихідці з села отримали свої примірники книги. Голова Старосинявської районної ради Оксана Бондарчук вручила автору Л.Сердунич грамоту.

Видання охоплює 10 віків: від 11-ого по 21-е, до наших днів та присвячене 865-ій річниці з часу найдавнішої (збереженої) літописної згадки про болохівське поселення Городець (Вали, Теліжинці) і 432-річчю з часу найдавнішої писемної згадки про село Теліжинці.

Переглядів: 607 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0