Головна » 2015 » Март » 11 » Поетичний марафон "Моє селище читає Кобзаря"
Поетичний марафон "Моє селище читає Кобзаря"

З-поміж безлічі книг, з якими має справу історія світової літератури, поодиноко виділяються ті, що ввібрали в себе науку віків і мають для народу значення заповітне . До таких належить «Кобзар», книга, яку народ український поставив на перше місце серед успадкованих з минулого національних духовних скарбів. Дивовижна доля цієї книги. Поезії, що входять до неї, складались на тернистих дорогах поетового життя, писались то в мандрах, то в казематах, мережились при світлі білих ночей Півночі і в пісках закаспійських пустель, під самотнім сонцем вигнання. Книга формувалася поступово, рік за роком, формувало її саме поетове життя, і все найістотніше із цього життя, з великого життя українського кріпака Тараса Шевченка - від його юності й до останнього подиху,- ввібрав у себе цей класичних розмірів томик, збірник поезій , що його в хвилину творчого осяяння було найменовано «Кобзарем».

У 2015 році виповнюється 175 років з часу виходу збірки поезії «Кобзар». Працівники Старосинявської центральної районної бібліотеки провели поетичний марафон «Моє селище читає Кобзаря». Відвідали заклади та установи на території селища, провели бесіду з пересічними громадянами, кожен з яких зачитав свій улюблений вірш з ювілейної збірки.

Бібліотекарі Старосиянвської ЦРБ переконалися, що жителі нашого селища знають і шанують творчість великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Переглядів: 551 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0