Головна » 2021 » Декабрь » 15 » Новорічно-різдвяний настрій з книгою
Новорічно-різдвяний настрій з книгою

Непомітно підікрався грудень місяць. Ви вже вдихнули на повні легені запах мандаринок, хвої та кориці? Почули хрускіт першого снігу під ногами? Змерзли в носик і в ручки поки чекали автобус на зупинці? Помітили, як рано починає темніти?

Менше всього хочеться в холод і темінь виходити на вулицю.

А отже влаштовуйтеся зручніше, заварюйте чай чи какао, вкривайтеся ковдрою та насолоджуйтеся чарівним затишком разом з книгою в руках.

Саме книжка допоможе налаштуватися на святковий лад, відчути незабутню атмосферу затишку і тепла.

Тому ми (працівники книгозбірні) підготували для вас найкращі сучасні твори, які зігріють вас холодними, зимовими вечорами:

1. Волш Р.

Сім щасливих днів / Розі Волш ; пер. з англ. Ю. Максимейко. – Х.: Віват, 2020. – 320 с.

2. Арундаті Рой

Міністерство граничного щастя: роман / Арундаті Рой; переклад з англ. Андрія Маслюха. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 544с.

3. Львів. Кава. Любов: збірка / укл. і передм. Н. Нікалео. – 3-тє Л89 вид. – Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. – 272с.

4. Семпл М.

Де ти поділась, Бернадетт?: роман / Марія Семпл ; пер. з англ. А. Лапіна. – Х.: Віват, 2018. – 352с.

5. Донцова Д. А.

Муха в літаку: Рман. – М.: Видавництво Ексмо, 2005. – 384с.

6. Денисенко Вадим

Кілька історій про кохання / Вадим Денисенко. – Львів: Апріорі, 2012. – 168 с.

7. Львів. Шоколад. Кам'яниці : збірка / укл. Н. Нікалео. – Харків : Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 256 с.

8. Львів. Спогади. Кохання : збірка / укл. Н. Нікалео. – Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. – 320 с.

9. Ахерн С.

P.S. Я люблю тебе: Роман / Пер. с англ. М. Визеля, Е.Влалимирской, О.Дубицкой. – М.: Инострвнка, Азбука-Аттикус, 2018.- 528с.

10. Вайнер Дж.

Добре в ліжку: роман / Дженіфер Вайнер; пер. з англ. О. Гладкого. – Х.: Віват, 2019. - 496 с.

11. Террі Пратчетт

Батько Вепр: роман / Террі Пратчетт; переклад з англ. Анастасії Коник. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. - 408с.

Завітавши до нашої бібліотеки, ви не лише зможете обрати захопливу історію, але й отримати можливість сфотографуватись біля наших святкових фотозон та виставок.

#Державна_програмаУкраінська_книга

#ХмельницькаОУНБ