Головна » 2020 » Февраль » 21 » Мовна вікторина «Подорож океаном рідної мови»
Мовна вікторина «Подорож океаном рідної мови»

Багата і барвиста мова українського народу. Мова - то краса нашого життя, – наше майбутнє. Рідне слово – це невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ. 21-го лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця мова українська.

21 лютого 2020 року в читальному залі бібліотеки відбулася мовна вікторина «Подорож океаном рідної мови», яка присвячена рідній українській мові. Саме тій мові, якою ми розмовляємо, пишемо.

Зустріч проходила у формі мовної вікторини. У змаганні брали участь 2 команди. Команди обрали собі назву відповідно і капітанів команд. Журі, підрахувало отримані бали після кожного конкурсу та в кінці змагання зробило підсумки визначивши команду-переможницю. Учнів нагородили абетками побажань і книгою Марії Матіос.

Переглядів: 251 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0