Головна » 2021 » Декабрь » 2 » Міжнародна компанія «16 днів проти насильства»
Міжнародна компанія «16 днів проти насильства»

29 листопада в читальному залі центральної бібліотеки за ініціативи Старосинявської районної філії Хмельницького ОЦЗ відбулась тематична зустріч в рамках Міжнародної компанії «16 днів проти насильства», учасниками якої стали фахівці Старосинявського ЦСССДМ, відділу «Летичівського бюро правової допомоги», закладів освіти, центральної бібліотеки. До спільного діалогу були долучені здобувачі освіти Старосинявської гімназії №1 імені Олександра Казмірова.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо правового захисту від насильства в будь-якому прояві, попереджувальні заходи щодо жорстокого поводження з дітьми.

Фахівцем хабу Старосинявської ЦБ Аллою Гневуш наголошено щодо обережного використання небезпечної інформації Інтернет-ресурів, особливо для учнівської молоді та надано можливість ознайомитись з освітнім серіалом портаду Дія. Цифрова освіта «Обережно!Кібершахраї». Усім присутнім запропоновано ознайомитись з тематичною книжковою виставкою «Насильству немає виправдань».

Фахівцем з профорієнтації Старосинявської районної філії ХОЦЗ Людмилою Гарник та головним юристом відділу «Летичівське бюро правової допомоги» Оксаною Куцоконь в спілкуванні з старшокласниками роздано Пам’ятку з контактною інформацією державних, регіональних установ, організацій, фондів з питань захисту від насильства, протидії торгівлі людьми, захисту прав дітей. Запропоновано молоді доповнити даними інформацію у Пам’ятку щодо контактів пристуніх представників служб, установ Старосинявської ОТГ.

На завершення зустрічі учасникам наголошено, що будь-які прояви насилля над людиною незалежно від її віку та статті є порушенням прав людини. Підкреслюючи цю важливу правову норму, учасники соціального діалогу 30 листопада 2021 року організували на центральній площі флешмоб та провели тематичне спілкування з мешканцями громади, роздаючи їм, як учасникам акції, памаранчеві стрічки, що символізують милосердя, добро, мир.

Переглядів: 292 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0