Головна » 2016 » Март » 9 » «Ми українці – одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я»
«Ми українці – одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я»

Тарас Григорович Шевченко. З цим іменем сьогодні на планеті пов’язана Україна та українці. І хто б не був, де б не жив, той хто перечитає «Кобзаря», не зможе уявити своєї долі без Тараса Шевченка.

«Ми українці – одна сім’я, єднає нас Тарасове ім’я» - під такою назвою в читальному залі бібліотеки 9 березня 2016 року відбулася поетична година, присвячена 202 річниці від дня народження великого пророка української нації, людини світлого розуму, чистих помислів і полум’яного патріота Тараса Григоровича Шевченка. У заході взяли участь учні Старосинявського НВК, керівник вчитель української мови і літератури, вчитель-методист Хміль Людмила Петрівна, працівники бібліотек району. Ведучі поетичної години бібліотекарі  Данілкович Н.П. та Чорна С.І. розповіли про те, що Шевченкове слово – то невичерпна скарбниця поетичної мудрості і краси, а також про життєвий та творчий шлях українського поета, прозаїка, драматурга, прекрасного художника, гравера, живописця. Звучала пісня «Думи мої, думи мої». Учні Старосинявського НВК Гук Олександра (5 клас), Шуляк Ангеліна (5 клас), Кириченко Валерія (7 клас) прочитали вірші Т.Г.Шевченка. Учениця 8 класу Заставецької ЗОШ І-ІІ ступенів заспівала пісню «Зацвіла в долині червона калина».

10 березня 1861 року Т.Г.Шевченко пішов із життя. Але залишився його заповіт – мрії нам, українському народу. На завершення заходу Ткачук Віталій, учень 5 класу прочитав вірш «Заповіт».

Нехай же в кожній хаті на чільному місці лежить «Кобзар», хай у кожній світлиці заквітне портрет Шевченка, щоб слово Тарасове світило старому і малому, щоб слово його не забуте і нині, вічно ходило по Україні. Та освятиться душа наша великою мудрістю безсмертного генія великого народу!

Переглядів: 795 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0