Головна » 2021 » Февраль » 5 » Методичний день «Підведення підсумків роботи бібліотек системи за 2020 рік»
Методичний день «Підведення підсумків роботи бібліотек системи за 2020 рік»

5 лютого  2021 року проведено методичний день

для працівників централізованої  бібліотечної системи.  Відкрила  навчання директор ЦБС Ольга  Іванець, яка розповіла про роботу бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи, підвела підсумки роботи бібліотек ЦБС за минулий рік та  звернула увагу на основні завдання бібліотек на 2021 рік. Детальний аналіз звітів кожної бібліотеки-філії,  основні недоліки в складанні звітності  та заповнення звітів за минулий рік в програмі ЕСМАр розповіла провідний методист Наталія Шамрай. Проаналізувала роботу з дітьми за 2020 рік і ознайомила з тематикою конкурсів, заходів на поточний рік завідувач районної бібліотеки для дітей Любов Зваричук.  Бібліограф ЦБС Раїса  Олійник зупинилась на підсумках інформаційно-бібліографічної та краєзнавчої роботи  та провела огляд методично-бібліографічних видань. Провідний бібліотекар Наталія Налитко зробила  аналіз по роботі з книжковим фондом та огляд нової літератури  від Українського  інституту    книги: отримання, розподіл, популяризація. Проведено  практичне заняття по визначенню типових норм часу на основні процеси бібліотечної роботи.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 179 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0