Головна » 2015 » Апрель » 30 » Ювілейне свято "Старосинявська весна"
Ювілейне свято "Старосинявська весна"

Зеленим зелом квітів та розквітів юних талантів «Старосинявська весна» сповістила, що в древній козацький край, над тихоплинною Іквою прийшло ювілейне свято поезії, якому в цьому році виповнилося 20 літ, відбулося 28 квітня 2015 року в читальному залі центральної районної бібліотеки.

З ювілейною річницею учасників  та організаторів свята привітала керуюча справами районної ради Світлана Віталіївна Лакуста.

Мирного неба над головою, теплих сонячних променів, лагідних слів від людей, творчих успіхів побажала всім присутнім її величність Муза, яка завітала на свято під оплески.

Протягом 20 років у стінах цієї бібліотеки проведено багато цікавих зустрічей з талановитими людьми, презентацій  нових поетичних збірок, почуток нових віршів, проспівано пісень. Присутні переглянули слайди «Сторінками історії Старосинявських весен»

Ведучі свята бібліотекарі Наталя Данілкович та Олена Поліщук привітали дорогих гостей,які завітали на свято. Це відомі подільські поети з міст Хмельницького, Старокостянтинова, Хмільника: члени Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» Володимир Ярчук, Ніна Васильчук, Володимир Білас, Петро Войчишин, член Національної спілки письменників України, голова обласного об’єднання ВТ «Просвіта»  імені Т.Г.Шевченка Віталій Міхалевський, голова Старокостянтинівського міського осередку ВТ «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка Лідія Ярохно, члени літературно – мистецького клубу «Золота троянда» Таїсія Громада, Валентина Павленко, Сергій Гребельський.

Дарували свої нові вірші і поети-краяни: Любов Сердунич, Віталій Войтко, Тетяна Хуторян, Ганна Куцоконь, Олександр Осадчук, Олексій Скоробагатий. Від юних поетів-початківців свої вірші представила учениця 11 класу Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Пилипчук.

На святі також презентовано дві нові краєзнавчі книги: Сердунич Л. А.  «Столиця твого родоводу» (Історія села Теліжинці Старосинявського району Хмельницької області. Історично – краєзнавче видання), Ревнюк П.Я. «Нариси з історії села Ілятка в документах, спогадах, фотографіях та легендах».

Справжньою окрасою свята стала виставка робіт майстрині-вишивальниці Л.С.Гуриної.

Звучали пісні про наш край та Україну на слова місцевих авторів у виконанні юних талантів: Даринки Гингадзової, Наталії Маринчак, Карини Пащиної.

Переглядів: 968 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0