Головна » 2015 » Март » 5 » Історична година "Провісник нашої волі"
Історична година "Провісник нашої волі"

4 березня 2015 року виповнилося 200 років з дня народження Михайла Вербицького – українського священика, композитора, диригента, громадського діяча, автора музики Державного Гімну України.

5 березня 2015 року в читальному залі Старосинявської ЦРБ пройшла історична година «Провісник нашої волі» (до 200 річчя від дня народження М.Вербицького), на якій були присутні учні 9-А класу Старосинявського НВК, вчитель української мови та літератури Цимбаліста Н.В. та користувачі районної бібліотеки. Бібліотекар І категорії відділу обслуговування Данілкович Н.П. ознайомила присутніх з біографією Михайла Вербицького та з історію створення Державного Гімну Україну.

Під час історичної подорожі присутні проглянули відеоматеріал про історію створення Гімну та по закінченні  його заспівали, адже кожен ранок 9-А  класу розпочинається з виконання Державного Гімну України.

…Ця мелодія й слова «душу й тіло ми положим за нашу свободу» вже нікого не залишають байдужим. З нею щодня вмирають українці, й це вже не просто мелодія, слова, це – наша гордість, біль і багато-багато сліз. Очевидно, що двохсот літній ювілей композитора має привернути до себе велику увагу громадськості.

В читальному залі Старосинявської ЦРБ оформлена виставка до 200-річчя від дня народження М.Вербицького.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 610 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0