Головна » 2020 » Январь » 31 » Історична година «Дотик Крутянського болю»
Історична година «Дотик Крутянського болю»

29 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. 29 січня 2020 року в бібліотеці відбулася історична година «Дотик Крутянського болю», яка присвячена цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче , що є в кожного з нас – життя. Тим , кого в умовах більшовицької тиранії ми повинні були забути і викреслити з своєї пам’яті та історії, героям, що впали в страшному бою під Крутами. У заході взяли участь заступник селищного голови Світлана Лакуста, учні 10 –А класу та вчителі Старосинявського НВК. Ведуча заходу бібліотекар Ірина Шпак розповіла про той важкий нерівний бій молоді з більшовицьким військом. Присутні схилили голови перед світлою пам’яттю  молодих лицарів, які далекого січневого ранку заступили собою шлях ворогам на Київ. На завершення заходу переглянули відеофільм та ознайомились з книжковою виставкою.

Переглядів: 269 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0