Головна » 2019 » Декабрь » 5 » Година доброти «Повір у себе»
Година доброти «Повір у себе»

Заради привернення особливої уваги до захисту прав та соціальної підтримки людей з інвалідністю у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. На долю людей з обмеженими фізичними можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Саме в цей день в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася година доброти «Повір у себе». В тісному колі зустрілися члени Летичівської первинної організації УТОС, які проживають на території Старосинявської громади.

Голова Летичівської ТПО УТОС Леськов Петро Омелянович поінформував присутніх про діяльність громадської організації протягом 2019 року, окреслив план діяльності організації на 2020 рік, а також вручив членські квитки новим членам ТПО УТОС. Бібліотекар Ірина Шпак проінформувала про історію встановлення цього дня та побажала присутнім здоров’я та мирного неба.

Участь у заході взяли Старосинявський селищний голова Віталій Здебський, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська та заступник голови райдержадміністрації Оксана Ліщишина. Всім присутнім селищний голова вручив подарунки у вигляді продуктових наборів.

За тісну співпрацю, вирішення соціальних проблем людей з аномаліями зору, голова Летичівської ТПО УТОС Леськов П.О. вручив Подяку колективу бібліотеки.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 292 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0