Головна » 2015 » Октябрь » 2 » Центральній районній бібліотеці - 90 років!
Центральній районній бібліотеці - 90 років!

29 вересня 2015 року відбулося урочисте зібрання з нагоди 90-річчя  від часу заснування Старосинявської центральної районної бібліотеки та Всеукраїнського дня бібліотек. Пройшовши свій нелегкий шлях довжиною у 90 років районна бібліотека, яка почала діяти у 1925 році  і нараховувала лише 1590 примірників книг, стала сьогодні осередком просвітництва, інформації, місцем спілкування, центром культури і духовності.

У цей день святково прибрана бібліотека: кетяги калини, квіти, жовто-блакитні кульки. На центральній стіні читального залу розгорнута експозиція про діяльність бібліотеки «Бібліотека – територія ідей», на столах – книги, документи, матеріали різноманітних конкурсів .

Усіх гостей, що завітали на свято  вітали хлібом-сіллю.

Бібліотечних працівників привітали наймолодші читачі - учні Старосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів.З вітальним словом звернулась до всіх присутніх директор централізованої бібліотечної системи О.М. Іванець, яка  розповіла історію бібліотеки, наголосила на ролі бібліотеки на сучасному етапі, привітала весь колектив бібліотеки, ветеранів та користувачів зі святом, а також подякувала представникам органів влади, депутатському корпусу, спонсорам, друзям за розуміння і підтримку. Зі святом бібліотекарів вітали  голова районної ради О.О. Бондарчук, заступник селищного голови Ю.М.Кравчук, начальник відділу культури райдержадміністрації Б.П.Німець. Кращі працівники та колективи нагороджені грамотами та подяками.

З 90 –річчям бібліотеки  прийшли привітати  люди, які допомагають  у придбанні нових книг та покращенні матеріально-технічної бази : приватний підприємець О.І.Лучіцький, керівник відділення «Приват банку» С.В.Дроздовська, голова районної організації партії «Відродження» В.В.Антонишин, голова депутатської фракції «ВО Батьківщина» М.Й.Маліновський, представники установ району: спеціаліст районного центру зайнятості Л.І.Гарник, начальник архівного відділу райдержадміністрації Л.Л.Максімова, начальник районного управління юстицїїЛ.В.Павлюк, редактор районної газети «Колос» І.Д.Козельський.

Слова щирої вдячності за співпрацю висловила поетеса, просвітниця, громадська діячка Л.А.Сердунич, голова обласного осередку «Конгрес літераторів України», краєзнавець, археолог В.А.Захар’єв (м.Хмельницький), поет, художник О.Г.Осадчук, кращий користувач бібліотеки Л.С.Гурина.

Немало сил, енергії, творчої наснаги віддали роботі ветерани бібліотечної справи. До вітального слова запрошено Г.В.Браніцьку.

Кращих користувачів центральної районної бібліотеки нагороджено подяками у номінаціях «Читаюча родина»  - Скрипник Л.А., «Друг книги і бібліотеки» - Козельський І.Д.,    «Мадам Періодика» - Браніцька Г.В., «Знавець сучасної літератури» - Гурину Л.С., «Пані Ерудит»-Щирань О.М.

Гарні слова вітань звучали від працівників районного Будинку культури, районної бібліотеки для дітей, сільських бібліотек – філіалів.

З нагоди 90-річчя бібліотеки працівники приготували святковий торт, яким частували гостей та учасників свята, також на згадку про свято роздали солодощі, до яких були прикріплені вислови відомих людей про книгу і бібліотеку.

Переглядів: 648 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0