Головна » Архив материалов

8 серпня 2014 року в читальному залі ЦРБ відбулися позачергові збори членів Летичівської територіальної первинної організації УТОС. Голова правління організації Леськов П.О. подарував книгу Дочинця М. "Многії літа, благії літа" центральній бібліотеці. А.Колесник, лікар-офтальмолог ЦРЛ, дала поради та консультації учасникам зібрання. Бібліотекар читального залу Васильчук С.І. провела огляд періодичних видань, ознайомила присутніх з краєзнавчими методичними виданями, які випускає бібліотека про історію рідного краю.

Переглядів: 860 | Добавил: Світлана | Дата: 08.08.2014 | Комментарии (0)

Нову книгу "Соловецький лабі­ринт. Записки упередженого палом­ника”, котру написав Богдан Теленько, із дарчим написом автор подарував читацькій книгозбірні: "Старосинявській районній бібліотеці та її славному колективу з подякою за співпрацю у різні часи. Богдан Теленько".

Книга "Соловецький лабіринт" - це гостросюжетна повість, написана в жанрі есе, в основу якої покладені дорожні нотатки автора під час подорожі в Карелію місцями страшних репресій, які вчинив проти ук­раїнців та інших народів комуністичний режим. Образ "соло- вецького лабіринту" в ній постає символічною алегорією в означенні цієї страшної доби вітчизняної історії. Заразом книга є своєрідним баченням-історії Соловецького архіпелагу як одного з духовних центрів не лише офіційного ... Читать дальше »

Переглядів: 887 | Добавил: Світлана | Дата: 01.07.2014 | Комментарии (0)

27 червня 2014 року в читальному залі ЦРБ відбувся методичний день для сільських бібліотекарів по підсумках роботи за І півріччя 2014 року. Під час проведення  методичного дня, відбулалось обговорення, з працівниками бібліотек району, змін  до Конституції України щодо децентралізації влади. Також ознайомилися із книжковою виставкою "Конституція України - основний закон життя".

Переглядів: 522 | Добавил: Світлана | Дата: 27.06.2014 | Комментарии (0)

18 червня 2014 року в програмі Літніх читань в РДБ проведено конкурс малюнка на асфальті "Намалюй казкового героя" з учнями 1-4 класів Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст. №1.

Кожен з учасників конкурсу захищав свій малюнок розповідаючи про зображеного казкового героя. По підсумках конкурсу учасники нагороджені призами.

Перше місце - Харіна Христина та Бабенко Василь, вітаємо переможців.

Для дітей оформлена виставка-подорож "По сторінках казок".

Переглядів: 624 | Добавил: Світлана | Дата: 18.06.2014 | Комментарии (0)

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, прийнятого на засіданні Кабінету Міністрів України 17.04.2014 «Про організацію проведення обговорення положень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», Робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розроблено порівняльну таблицю до проекту Закону України ... Читать дальше »

Переглядів: 563 | Добавил: Світлана | Дата: 13.06.2014 | Комментарии (0)

Для читачів Старосинявської районної бібліотеки для дітей проведено відкриття конкурсу Літніх читань "Книга збирає друзів". На свято завітали учні Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст. №1. Ведучими свята були Дроздовська Аня та Бондарчук Віка (учні 6 класу).

Свято було змістовним, веселим, цікавим. Діти читали вірші про книги і бібліотеку, співали частівки, акомпонувала Лонська М.Й.

В бібліотеці оформлена книжкова виставка "Канікули з книгою".

Бібліотекарі Поліщук О.В. та Луценко М.Д., розповіли присутнім про умови конкурсу Літніх читань "Книга збирає друзів", запросили брати участь у масових заходах.

Переглядів: 604 | Добавил: Світлана | Дата: 10.06.2014 | Комментарии (0)

22 травня 2014 року Старосинявщина відзначила 153 річницю з часу перепоховання Т.Г. Шевченка на Чернечій горі у Каневі. З вітальним словом до присутніх звернулися керуюча справами РДА Лакуста С.В., та заступник голови районної ради В.В. Франчук, та місцева поетеса Л.Сердунич. Учні Старосинявської ЗОШ І-ІІ ст., читали вірші поета. Присутні поклали квіти до пам'ятника Т.Г. Шевченка.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 629 | Добавил: Світлана | Дата: 23.05.2014 | Комментарии (0)

16 травня 2014 року в читальному залі ЦРБ відбулося традиційне свято поезії «Старосинявська весна 2014». В програмі свята представлена виставка робіт членів клубу за інтересами «Скарбничка» Новосинявської сільської бібліотеки, керівник Осадчук С.Д.

На святі були присутні керівник апарату РДА Лакуста С.В., голова райради Бондарчук О.О., член Всеукраїнської творчої спілки «Конгресу літераторів України», член Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» В. Ярчук, голова Хмельницького обласного осередку «Конгресу літераторів України» В. Захар’єв, краєзнавець, автор багатьох книг В. Борисов, голова районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка Л. Сердунич, редактор ... Читать дальше »

Переглядів: 656 | Добавил: Світлана | Дата: 23.05.2014 | Комментарии (0)

Хмельницька ОУНБ ім. М.Островського видала і передала у користування читачам Старосинявщини два рекомендаційних біобібліографічних покажчики «Подільська Шевченкіана», приурочений 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка та «Лауреати обласних премій Хмельниччини (2005–2013 рр.)»

фотоВ покажчику «Подільська Шевченкіана» з можливою повнотою представлено матеріали із фондів Хмельницької ОУНБ імені Миколи Островського, які всебічно висвітлюють перебування Т. Г. Шевченка на Поділлі восени 1846 року та вшанування пам’яті великого Кобзаря на Хмельниччині. Пропоноване вид ... Читать дальше »